پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

رئیس ستاد انتخابات استان یزد مطرح کرد

فعالیت 719شعبه اخذ رأی در استان/7 شعبه ویژه اقلیت ها


رئیس ستاد انتخابات استان یزد با اشاره به حضور پرشور مردم استان یزد در آغازین ساعات شروع اخذ رأی گفت: تعداد 78 شعبه اخذ رأی ویژه خواهران در استان یزد فعال است.

به گزارش یزدامروز؛ رئیس ستاد انتخابات استان یزد با اشاره به حضور پرشور مردم استان یزد در آغازین ساعات شروع اخذ رأی گفت: تعداد 78 شعبه اخذ رأی ویژه خواهران در استان یزد فعال است.

محمدعلی طالبی با اشاره به حضور در چندین شعبه اخذ رأی خاطر نشان کرد: دست اندر کاران با بیان حضور پرشور مردم و صف بستن آنها در آغازین دقایق شروع اخذ رأی اعلام کرده اند که این حضور بی سابقه بوده است.

وی نوید برگزاری انتخابات پرشور با حضور حداکثری مردم را داد و افزود: 719شعبه اخذ رأی در استان فعال است که از این تعداد 568 شعبه به صورت ثابت و 161شعبه سیار کار اخذ رأی را انجام می دهند.

طالبی  تعداد شعبه اخذ رأی به تفکیک شهری و روستایی را 513شعبه شهری و تعداد 206شعبه روستایی عنوان کرد.

رئیس ستاد انتخابات استان یزد با اشاره به فعالیت7 شعبه ویژه اقلیت در استان یزداظهر کرد: شعب اخذ رأی از ساعت8صبح شروع به کار کرده‌اند و فعالیت آنها تا ساعت18 ادامه دارد؛ تمدید مهلت اخذ رأی منوط به تشخیص وزارت کشور و بنابر درخواست استان ها با توجه به تراکم جمعیت است.

وی تعداد افراد دست اندر کار برای این امر را 20هزار نفر اعلام کرد و افزود: 15هزار نفر به صورت مستقیم و 5نفر به صورت پشتیبانی انجام وظیفه می کنند.

انتهای پیام/


آخرین اخبار آخرین اخبار