پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

هفته شانزدهم لیگ دسته یک فوتبال کشور

فولاد یزد داماشی ها را با شکست بدرقه کرد/فولاد در جایگاه دهم جدول


تیم فوتبال فولاد یزد در ادامه مسابقات هفته شانزدهم لیگ دسته یک فوتبال کشور، برابر داماش گیلان به برتری رسید و 8 پله صعود کرد.

به گزارش یزدامروز، تیم‌های فوتبال فولاد یزد و داماش گیلان در ادامه مسابقات هفته 16 لیگ دسته یک فوتبال کشور در ورزشگاه شهید نصیری یزد برابر هم قرار گرفتند.

بازیکنان فولاد یزد که در دیدار گذشته خود پیروزی خارج از خانه کسب کرده بود، انگیزه بالایی برای کسب امتیاز در این دیدار داشتند و از ابتدای مسابقه حملات زیادی بر روی دروازه حریف خود انجام دادند.

حملات فولاد یزد هم‌چنان ادامه داشت اما با گذشت چند دقیقه از ابتدای دیدار، بازیکنان داماش هم کم‌کم حملات زیادی بر روی دروازه فولاد انجام دادند، حملات دو تیم در این دیدار به نتیجه نرسید و بازی در وقت اول با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید و هر دو تیم امیدوار برای گلزنی به رختکن رفتند.

در نیمه دوم این دیدار هم بازیکنان هر دو تیم حملات متعددی بر روی دروازه حریف خود انجام می‌دادند و سعی داشتند که اولین گل بازی را به نام خود ثبت کنند.

این حملات برای فولاد یزد به نتیجه نشست و حمید غلامی در دقیقه 73 این دیدار توانست تک گل این دیدار را وارد دروازه داماش گیلان کند و نتیجه این دیدار را یک بر صفر به سود فولاد یزد به پایان برساند.

فولاد یزد با این پیروزی ارزشمند و با توجه به پیروزی خارج از خانه‌ای که در هفته گذشته کسب کرده بود، 18 امتیازی شد و با 8 پله صعود، در رده 10 جدول لیگ دسته یک فوتبال کشور قرار گرفت.

انتهای پیام/س*

آخرین اخبار آخرین اخبار