پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

جوکاربا اشاره به رونمایی از چندین دستاوردجدید ارتش:

قدرت بازدارندگی ایران،فکر هر گونه ماجراجویی را از دشمنان گرفته است


عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با اشاره به رونمایی از چندین دستاورد جدید نیروی زمینی ارتش، گفت: قدرت بازدارندگی ایران، فکر هر گونه ماجراجویی را از دشمنان گرفته است.

به گزارش یزد رسا، محمدصالح جوکار نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامیدر گفت وگو با خانه ملت، با اشاره به رونمایی از چندین دستاورد نظامی از سوی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران، گفت: خوشبختانه نیروهای مسلح  در چند سال اخیر روند روبه رشد و مثبتی را در جهت تقویت بنیه دفاعی کشور پیموده است.

 

وی قدرت بازدارندگی ایران را بسیار عالی و مثبت ارزیابی کرد و گفت: قدرت ایران فکر هر گونه اقدامی را از دشمنان انقلاب گرفته است.

 

جوکار با اشاره به دکترین دفاعی جمهوری اسلامی، افزود: برخی از دشمنان ایران همواره این موضوع را مطرح می کنند که پیشرفت های نظامی ایران برای کنترل و تسلط بر کشورهای منطقه است، اما نیروی مسلح جمهوری اسلامی همواره رویکرد دفاعی داشته و این پیشرفت ها برای دفاع از کشور است.

 

وی ادامه داد: ایران همواره در منطقه به دنبال ایجاد آرامش و ثبات بوده و سیاست جمهوری اسلامی تقویت دوستی و همکاری با کشورهای همسایه بوده است.

 

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، افزود: در شرایط کنونی تنها موضوعی که ثبات و آرامش در منطقه را بر هم می زند، سیاست های مداخله جویانه کشورهای غربی است، که این موضوع موجب ایجاد گروه های تروریستی و بروز بحران در منطقه شده است.

 

روز گذشته دستاوردهای جدید نیروی زمینی ارتش اعم از تانک چرخدار و ربات مسلح به موشک با حضور فرمانده این نیرو رونمایی شد.

انتهای پیام/ع


آخرین اخبار آخرین اخبار