پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان یزد؛

قریب به هزار خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان یزد بدون سرپناه هستند


مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان یزد گفت: حدود هزار خانوار تحت حمایت این نهاد افاقد مسکن و سرپناه هستند.

به گزارش یزد امـــــروز از یزد رسا؛ مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان یزد گفت: حدود هزار خانوار تحت حمایت این نهاد افاقد مسکن و سرپناه هستند.

محمد اکبری با بیان این مطلب افزود: در حال حاضر یکی از نیازهای اساسی جامعه هدف کمیته امداد داشتن سرپناه مقاوم و منزل مسکونی است.

وی با بیان اینکه کمیته امداد موفقیت طرح های خود را مدیون همکاری و مشارکت خیرین می داند، اظهار داشت: نزدیک به هزار خانوار تحت حمایت این نهاد فاقد مسکن و سرپناه، یک هزار خانوار فاقد لوازم سرمایشی، 700 خانوار فاقد لوازم گرمایشی، یک هزار خانوار فاقد حمام، سرویس بهداشتی و آشپزخانه هستند که امیدواریم با همکاری بیش از پیش نیکوکاران، مشکل عزیزان هم مرتفع گردد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان یزد گفت: طی یک دهه گذشته نزدیک به 3 هزار خانوار شهری و روستایی تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) استان یزد صاحب خانه شدند.

محمد اکبری  خاطرنشان کرد: هزینه کرد ساخت این تعداد واحد مسکونی از محل اعتبارات دولتی، سفر مقام معظم رهبری و سفر ریاست جمهور به استان تأمین شده است.

وی مشکل مسکن خانواده های نیازمند را یکی از بزرگ ترین دغدغه های مجموعه کمیته امداد ذکر کرد و گفت: برخی از مددجویان به دلیل ناتوانی در تهیه مسکن و نداشتن درآمد کافی، مجبور هستند که در محل های نامناسب شهرها و روستاها زندگی کنند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان یزد در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: مشکل معیشت، درمان و سلامت، تأمین جهیزیه، ازدواج و غیرو از مشکلات عدیده مددجویان است که کمیته امداد به تنهایی قادر به حل آنها نیست و تحقق آن منوط به مشاکرت خیرین و نیکوکاران است.

 


آخرین اخبار آخرین اخبار