پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

رئیس روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان یزد:

قریب به 200 هزارنفر از خدمات اسکان نوروزی فرهنگیان دریزد بهره مند شدند


درتعطیلات نوروزی 55 هزار خانوار با جمعیت 190 هزار نفر در مدارس و مراکز رفاهی استان یزد اسکان یافتند.

به گزارش یزد امــــروز؛ رئیس روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش گفت : ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان  یزد خدمات خود را به 55 هزار خانوار با جمعیت 190 هزار نفرارائه کرده است .

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد " محمد رضا قانع " افزود : این تعداد مسافر از 27 اسفند لغایت 13 فروردین ماه در 4 هزار کلاس درس  ومراکز رفاهی  و آموزشی استان اسکان یافتند.

 

قانع افزود از مجموع مسافران  نوروزی اسکان یافته درمدارس  42 هزار خانوار با جمعیت 140 هزار نفر را فرهنگیان و قریب 13 هزار خانوار با جمعیت 50 هزار نفر را سایر اقشار و کارکنان دولت تشکیل می دهند.

 

وی متوسط ماندگاری مسافران در استان را بیش از دو روز دانست و افزود  : قریب 400 هزار نفر روز ، مسافر نوروزی از خدمات اسکان فرهنگیان یزد بهره مند شده اند.

 

رئیس روابط عمومی ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان استان یزد درمورد جایگاه یزد در بین استان های کشور نیز گفت : استان یزد از نظر آمار پذیرش بعد از استانهای فارس ، اصفهان ، خراسان رضوی  و خوزستان درجایگاه پنجم کشور قراردارد.

 

این مسئول  گفت : میهمانان نوروزی استان از سراسر میهن اسلامی  بوده اند و از لحاظ آماری مسافران استانهای خراسان رضوی ، آذربایجان شرقی ، تهران و اصفهان به ترتیب بیشترین مراجعه را به یزد داشته اند.

 

اضافه می نماید: افزون بر یک هزار 200 نفر از فرهنگیان استان اعم از عوامل ستادی ، اجرائی ، مدیران و سرایدران در 418مدرسه و 15 پایگاه ، خدمات اسکان نوروزی را به مسافران ارائه نموده اند .
 


آخرین اخبار آخرین اخبار