پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

تکمیلی/رئیس فرودگاه شهید صدوقی یزد:

قصور مرگبار کادر چک پرواز یزد-مشهد جان مسافران را به لب رساند/ مسافران در امنیت کامل


رئیس فرودگاه شهید صدوقی یزد گفت: امروز هواپیمای یزد-مشهد حین دور زدن برای ورود به لاین پرواز دچار نقص فنی در چرخ ها شد.

به گزارش یزد امـــروز؛ رئیس فرودگاه شهید صدوقی یزد در گفتگو با خبرنگار یزد رسا در مورداتفاق امروز در این فرودگاه گفت: حدود ساعت 13 امروز هواپیمای یزد-مشهد حین دور زدن برای ورود به لاین پرواز دچار نقص فنی در چرخ ها شد و به یک باره چرخ های هواپیما قفل و و از حرکت ایستاد.

 

سعدالله وطن خواه ادامه داد به دلیل قفل شدن چرخ های جلو هواپیما هم اکنون هواپیما در وسط لاین است و در صدیم یا با رفع نقص فنی موجود در چرخ ها این مشکل را برطرف کنیم و هواپیما را جابجا کنیم و یا با فراهم کردن یک کشنده ای این هواپیما را از لاین خارج کنیم.

 

سعدالله وطن خواه ادامه داد: بلافاصله بعد از این حادثه مسافرین از هواپیما پیاده شدند و تمامی اقدامات برای رفع نقص فنی در حال انجام است و برای مسافرین اقدامات رفاهی مناسبی ارائه شده است.

 


سعدالله وطن خواه در خصوص سردرگمی مسافران گفت: همه تلاش خود را می کنیم تا با رفع نقص فنی هواپیما این عزیزان کم ترین تاخیری را داشته باشند و اگر این نقص فنی رفع نشد از پرواز جایگزین استفاده می کنیم.

 

 

وی خاطرنشان کرد: با همه این وجود چیزی که جای تاسف دارد، قصور کادر چک کردن هواپیما قبل از پرواز است چرا که در صورتی که هواپیما از زمین بلند می شد چه بسا در هنگام فرود در مقصد دچار سانحه شده و جان هم وطنانمان به خطر می افتاد.
 

آخرین اخبار آخرین اخبار