پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

پیام نماینده مردم یزد و اشکذر بمناسبت قیام مردم یزد در دهم فروردین:

قیام دهم فروردین اثبات گر نقش موثر مردم متدین یزد در پیروزی انقلاب اسلامی است


جوکار نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی در بخشی از پیام خود به مناسبت سالگرد فرارسیدن سالگرد قیام مردم یزد در دهم فروردین آورده است : مردم متدین و ولایتمدار استان با تبعیت از پرچمدار نهضت اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) و با حضوری افتخارآمیز توانستند چه در دوران قبل و چه در بعد از پیروزی انقلاب اسلامی نقش موثر خود را در این حرکت به اثبات رساندند.

 به گزارش یزد امــــروز؛  دکتر محمد صالح جوکار نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی به مناسبت سالگرد  فرا رسیدن سالگرد قیام مردم یزد در دهم فروردین پیامی صادر کرد. متن پیام بدین شرح است: 

 

بسمه تعالی

انقلاب اسلامی ملت ایران از آغاز تاکنون با روزهای سرنوشت ساز و اثر گذاری همراه بوده و خواهد بود. در این رهگذر مردم متدین و ولایتمدار استان با تبعیت از پرچمدار نهضت اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) و با حضوری افتخارآمیز توانستند چه در دوران قبل و چه در بعد از پیروزی انقلاب اسلامی نقش موثر خود را در این حرکت به اثبات برسانند.

 

قیام مردم این دیار به رهبری شهید محراب حضرت آیت ا... صدوقی(ره) در دهم فروردین 57 نقطه عطفی در تاریخ انقلاب شد و در گرامیداشت یاد و خاطره شهدای قم و تبریز این شور حسینی در یزد به اوج رسید و شهداء بزرگواری را تقدیم اسلام و قرآن نمود. اکنون درسی و هفتمین سالگرد آن قیام و در آغازین روزهای سال جدید که با تدبیر مقام معظم رهبری حضرت آیت ا... العظمی امام خامنه ای "مدظله"، سال دولت و ملت، همدلی و همزبانی نامگذاری شده است.  امت حزب الله استان یزد با عزم جدی و انسجام همیشگی ، یاد و خاطره شهدای بزرگوارآن ایام و حماسه غرورآفرین دهم فروردین 57 را گرامی خواهند داشت. انتظار می رود مردم متعهد و قدرشناس استان یزد در مراسمی که به همین مناسبت در صبح روز دوشنبه دهم فروردین در مسجد روضه محمدیه برگزار می شود شرکت نمایند.

 

 

محمدصالح جوکار

نماینده مردم شریف شهرستانهای یزد و اشکذر
 

آخرین اخبار آخرین اخبار