پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

رئیس اتحادیه صنف میدان‌دار و طواف یزد خبر داد


رئیس اتحادیه صنف میدان‌دار و طواف یزد با اشاره به روند کاهش قیمت میوه گفت: این روند همین‌طور ادامه دارد چرا که گرمی هوا و رسیدن میوه‌ها با هم، موجب کاهش قیمت شده است.

به گزارش یزدامروز؛حسین مشرف پیرامون شرایط حاکم بر بازار میوه گفت: فعلا وضعیت میوه به گونه‌ای است که همه میوه‌ها کاهش قیمت دارد بدون اینکه اضافه قیمتی داشته باشد.

وی با بیان اینکه روند کاهش قیمت میوه ادامه دارد، اضافه کرد: این روند همین‌طور ادامه دارد چرا که گرمی هوا و رسیدن میوه‌ها با هم، موجب کاهش قیمت شده است.

رئیس اتحادیه صنف میدان‌دار و طواف یزد افزود: تنوع میوه‌ها موجب عرضه زیاد میوه شده و نرخ میوه هم بر اساس میزان عرضه و تقاضا است؛ بدیهی است وقتی فروانی باشد قیمت کاهش می‌یابد و وقتی کم باشد قیمت بالا می‌رود.

مشرف با بیان اینکه در حال حاضر همه‌ چیز فراوان وجود دارد، اظهار داشت: صیفی‌جات با توجه به اینکه آب بوده کشت کرده‌اند و الان در بازار به خوبی موجود است، همچنین سردرختی‌ها رسیده و به مقدار زیاد در بازار وجود دارد.

وی درباره وضعیت قیمت سیب زمنی هم گفت: قیمت سیب زمینی 6500 تومان بوده است که الان به 6000 تومان رسید که البته این قیمت در میدان میوه و تره بار است و مغازه دارها مجاز هستند که با افزایش 30 درصدی بفروشند.

مشرف خاطرنشان کرد: قیمت سیب‌زمنی با توجه به افزایش عرضه در بازار اگر صادر نشود باز هم پایین‌تر می‌آید که البته فعلا سیب زمینی صادر نمی‌شود.

انتهای پیام/


آخرین اخبار آخرین اخبار