پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

عصرامـــروز برگزار شد؛

لبیک به بیانات ولی امر مسلمین+عکس


عصر امروز مردم یزد با حضور در دفتر امام جمعه محترم یزدبه بیانات ولی امر مسلمین در خصوص ممنوعیت مذاکره باآمریکا لبیک گفتند.

 به گزارش خبرنگار یزدامـــــــروز، عصر امروز،مردم متدین و ولایت مدار یزد با حضور در دفتر نماینده ولی فقیه استان، حمایت خود را از بیانات روشن مقام معظم رهبری درخصوص ممنوعیت مذاکره با آمریکا اعلام کردند.

نماینده پنج شهرستان استان یزد در مجلس شورای اسلامی با حضور در این مراسم بااشاره به بیانات اخیر مقام معظم رهبری در رابطه با ممنوعیت مذاکره با آمریکا، خاطرنشان کرد:عده ای درپی حذف استکبار ستیزی در بین مردم جمهوری اسلامی ایران هستند و عده ای نیز،خواستار رابطه با استکبار جهانی هستند.

وی ادامه داد:مردم ولایت مدار و انقلابی با هیچ دولتی،هیچگونه مشکلی ندارند اما اجازه روابط با آمریکا را به هیچ عنوان نمی پذیرند و حتی در مقابل کسانی که درپی این اقدام یعنی روابط با آمریکای جنایتکار هستند نیز می ایستند.

دخیل عباس زارع زاده به ضرورت و اهمیت به توان و اقتصاد داخلی به جای نگاه به بیرون تاکید کرد و گفت:عزت و سربلندی آن چیزی است که باید برای مردم به ارمغان آورده شود و همواره ملت باید به خون پاک شهدا پایبند باشند و هرگز تن به ذلت و خواری ندهند.

 

انتهای پیام/ا.م1371


آخرین اخبار آخرین اخبار