پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

رییس قوه قضاییه تاکید کرد:

لزوم استفاده از ظرفیت گردشگری در استان یزد


رئیسی با اشاره به ظرفیت های گردشگری استان یزد گفت: صنعت گردشگری در استان یزد از جمله مواردی است که می تواند به عنوان اقتصاد گردشگری فعال بوده و منشا آثار فراوان باشد.

به گزارش یزدامروز، آیت‌الله سید ابراهیم رییسی رییس قوه قضاییه صبح امروز در بدو ورود به استان یزد اعلام کرد: برای بنده و همکاران در قوه قضائیه توفیقی است که امروز در جمع مردم عزیز و سخت کوش یزد باشیم و به مردم عزیز و خانواده معزز شهیدان و جانبازان عزیز و مدیران محترم و متدینی که در این استان خدمتکار مردم هستند، عرض سلام و احترام داشته باشیم.

وی افزود: استان یزد قطب صنعتی و معدنی کشور و استانی است که در آن فرهنگ و هنر با هم آمیخته شده است.

رئیسی با اشاره به ظرفیت های گردشگری استان یزد گفت: صنعت گردشگری در استان یزد از جمله مواردی است که می تواند به عنوان اقتصاد گردشگری فعال بوده و منشا آثار فراوان باشد. صنعت گردشگری هم در معرفی فرهنگ و تمدن ایرانی و هم در ارتباط با مسائل اقتصادی بسیار راهگشا است.

رییس قوه قضاییه تاکید کرد: مسائل استان یزد توسط 17 هیئت، در شهرستان ها و مرکز استان بررسی می شود که از این تعداد 9 هیأت در شهرستان ها و هشت هیأت نیز در مرکز استان فعالیت دارند.

این  مقام مسئول گفت: دیدار و نشست با همکاران در قوه قضائیه و سازمان های وابسته قوه قضائیه، نشست با مدیران عالی استان در شورای اداری، نشست با فرهیختگان، دیدار با خانواده معظم شهیدان و مردم عزیز و  علما و بزرگان استان از جمله برنامه های این سفر است.

وی گفت: امیدوارم در  بررسی های هیئاتهای اعزامی به جای جای استان و گزارش هایی که نهایتا در جلسه شورای عالی قوه قضاییه در پایان سفر ارائه می شود بتوانیم تا حدی که برای ما امکان دارد در این جلسه برای رفع مشکلات تصمیم گیری کنیم.

رئیسی اضافه کرد: امید است با استفاده از نظرات نماینده محترم رهبر معظم انقلاب در استان ، استاندار محترم، رئیس محترم کل دادگستری و همه مدیرانی که در این استان خدمت می کنند،  مشکلات این استان که همواره در بسیاری از امور جز استان های پیش قدم بوده و به عنوان دارالعباده و دارالعلم شناخته میشود نیز  مرتفع شود.


آخرین اخبار آخرین اخبار