پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد:

مادران شهدا فارغ التحصیلان مکتب ایثار و جهادند/تبار ابراهیمی خانواده‌های شهدا


فرمانده سپاه الغدیر استان یزد مادران شهدا را فارغ التحصیلان مکتب ایثار، عشق و جهاد توصیف کرد و گفت: خانواده شهدا از تبار حضرت ابراهیم خلیل الله(ع) هستند؛ چرا که آنها تمام سختی ها را به جان خریده و با دانش بر سختی هایی که بر سر راه بود، فرزندان خود را راهی دفاع از حق کردند.

به گزارش یزدرسا به نقل از یزدبانو، سردار اکبر فتوحی در یادواره«سجاده نشینان ره عشق» با تاکید بر لزوم ارتباط و رفتار شایسته با خانواده شهدا اذعان کرد: خانواده ها باید در نظر داشته باشند که تلاش پدران خانواده شهدا برای کسب روزی حلال و در نهایت شیر پاک مادران، آنها را به این درجه از مقام انسانی رساند.

وی امنیت امروز حاکم بر جامعه و اینکه به راحتی مردم می توانند به عزاداری ابا عبدالله بپردازند را ناشی از جانفشانی شهدا دانست و تاکید کرد: با پشتیبانی و اطاعت از ولایت فقیه و همچنین پیروی از خط شهدا می توان اقتدار ایران اسلامی را تداوم بخشید.

فتوحی با بیان پاره ای از پیشرفت های چشمگیر نظامی در ایران خاطر نشان کرد: امروز به برکت خون شهدا و تلاش نیروهای خالص نظام جمهوری اسلامی (همان کسانی که اول کارشان را با قرئت زیارت عاشورا شروع می کنند) توانسته ایم در زمینه تسلیحات نظامی به برتری هوایی، زمینی و دریایی برسیم.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد درباره نفوذ دشمن به کشورمان در زمینه های فرهنگی  هشدار داد و افزود: باید همه افراد در نظر داشته باشند که عدم پیروی از ولایت فقیه تباهی و به خطا رفتن را در پی خواهد داشت.

انتهای پیام/ش

 


آخرین اخبار آخرین اخبار