پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

پس از 24 ساعت؛

مأمورنماها، با 9 کیلو طلای مسروقه به دام افتادند


اعضای باند دزدان سابقه دار که با پوشش مأموران و با در دست داشتن بیسیم و کارت جعلی به دو طلافروشی در مسجد سلیمان و یزد دستبرد زده بودند پس از آخرین سرقت با 9 کیلوگرم طلا دستگیر شدند.

به گزارش یزدامروز، صاحب یکی از طلافروشی های شهرستان مسجد سلیمان چندی قبل خبر داده بود که سه دزد به عنوان مأمور وارد مغازه اش شده و بیش از 9 کیلوگرم طلا سرقت کرده و سپس با یک خودروی پژو گریخته اند. کارآگاهان پلیس آگاهی در جریان تحقیقات تخصصی و پس از 24 ساعت توانستند هویت دزدان را شناسایی کنند.

بدین ترتیب مخفیگاه دو نفر از آنان در یکی از شهرستان های مرکزی کشور به محاصره پلیس درآمد و هر دو همراه با یکی دیگر از همدستانشان دستگیر شدند.

دزدان دستگیر شده بلافاصله تحت بازجویی قرار گرفتند و با اعتراف به سرقت از طلافروشی در مسجد سلیمان گفتند با همین شیوه به یک طلافروشی در شهرستان یزد هم دستبرد زده اند.

کارآگاهان سپس به نشانی مخفیگاه سومین عضو این باند در یکی از شهرهای شمال غربی کشور دست یافتند و او را نیز در عملیاتی غافلگیرانه به دام انداختند.

4 نفر از مالخران و معاونان جرم و مخفی کنندگان اموال مسروقه نیز دستگیر و مقدار 4 کیلو و 257 گرم طلا – 144 عدد سکه پارسیان در وزن های مختلف و همچنین دو دستگاه بیسیم دستی، یک عدد شوکر الکتریکی، دو عدد کارت جعلی شناسایی مأمور پلیس با دو رشته دستبند یکبار مصرف و مبلغ 4 میلیارد و هفتصد میلیون ریال حاصل از فروش طلاهای مسروقه که در حساب هایشان بود کشف شد.

در حال حاضر تحقیقات تخصصی برای کشف سرقت های احتمالی یا سایر جرایم باند تبهکاران ادامه دارد.


آخرین اخبار آخرین اخبار