پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

استاندار سابق دارالعباده در مراسم یادبود شهید مدافع حرم:

ما وارث عاشورائیم/ راه الله دادی تا ظهور ادامه دارد...


استاندار سابق یزد، در مراسم یادبود شهید الله دادی، شهید مدافع حرم گفت: هر چند دشمنان جنگ را بر ما تحمیل کردند و برادران ما را به شهادت رساندند، ولی ما تا آخرین نفس پای مکتب عاشورا ایستاده ایم. هنوز هزاران الله دادی در سرتاسر قلمرو کشورهای اسلامی حضور دارند و راه این شهید بزرگوار را تا ظهور ادامه خواهند داد.

به گزارش یزد امـــــروزبه نقل ازعصر فرهنگ، صبح امروز مراسم یادبود شهید سردار محمد علی الله دادی، فرمانده سابق سپاه الغدیر استان یزد، با حضور آیت الله ناصری امام جمعه استان، استاندار، امام جمعه شهر پاریز، فرماندار سیرجان و عموم مردم شهید پرور یزد و کرمان در  محل مسجد روضه محمدیه برگزار شد.

 

استاندار سابق یزد سردار «محمد رضا فلاح زاده» در این مراسم با اشاره به مقام والای شهیدان گفت: تمام شهدا سه خصوصیت مهم دارند. آنها شهادت را با بصیرت و در راه خدا و با دستور ولی خدا انتخاب کرده اند. سردار الله دادی هم یکی از همین شهدا بود که بعد از هشت سال دفاع مقدس خود را بازنشسته نکرد و به جنگ با داعش و دفاع از حرم پرداخت.

 

فلاح زاده، تاکید کرد: بدون خودسازی و مراقبه رسیدن به چنین مقام والایی امکان پذیر نیست. باید دید الله دادی چه ویژگی هایی داشته که او را لایق شهادت کرده است.

 

سردار فلاح زاده ایمان راسخ را اولین ویژگی شهید الله دادی دانست و عنوان کرد: او همیشه ثابت و استوار بود و تا روز آخر تریدی و تزلزلی به خود راه نداد، اصلا کسی که ذره ای تردید در وجودش داشته باشد نمی تواند در جبهه های سخت حضور یابد. وی همچنین اهل توسل و تضرع و عاشق اهل بیت بود.

 

یادگار دفاع مقدس، اظهار داشت: حضرت علی می فرمایند:«مومن بشره فی وجهه و حزنه فی قلبه» الله دادی مومن، اخلاقی نیکو داشت و همیشه لبخند بر لبانش نقش بسته بود. به طوری که در 30 سال  گذشته هیچ وقت او را بدون لبخند ندیدم.

 

فلاح زاده خدمتگذاری را ویژگی دیگر سردار الله دادی برشمرد و افزود: الله دادی برای دفاع از مکتب، ناموس مردم جان خود را پای خدمت صادقانه خود گذاشت.

 

وی با اشاره به مجاهدت ها و رشادت های این شهید بزرگوار از زمان جوانی تا کنون، اعلام کرد: شهید الله دادی، مجاهدی واقعی، مخلص، اهل معرفت و شناخت بود و بر ماست که خصوصیات اخلاقی و حماسه آفرینی این سردار غیور را برای جوانان تبیین کنیم.

 

همرزم و یار دیرینه شهید الله دادی، در پایان اعلام کرد: دشمنان بدانند ما وارث عاشورائیم. هر چند دشمنان جنگ را بر ما تحمیل کردند و برادران ما را در عراق، سوریه و لبنان به شهادت رساندند، ولی ما تا آخرین نفس پای مکتب عاشورا  ایستاده ایم. هنوز هزاران الله دادی در سرتاسر قلمرو کشورهای اسلامی حضور دارند و راه این شهید بزرگوار را تا ظهور ادامه خواهند داد. 
 

آخرین اخبار آخرین اخبار