پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

دبیر انجمن اسلامی مهندسین یزد در گفتگو با یزدرسا؛

متصدیان امور سياسی استان با پنهان کاری فعالیت احزاب را محدود می کنند/ سایت های به‌اصطلاح اصلاح‌طلب حقایق را وارونه جلوه ندهند


صداقت با بیان اینکه دولت ياران يزدی با پنهان کاری نمي خواهند کليد تدبير دولت آقای روحاني روان تر ازقبل قفل ها را باز کند گفت: گويا متصدیان امور سياسي استان، مسئولیت اشتباهات خود را به عهده نمی گیرند و آن را مکرراً تکرار می‌کنند.

دبیر انجمن اسلامی مهندسین یزد درمصاحبه با خبرنگار یزد رسا  در خصوص عدم دعوت از جامعه اسلامي مهندسين و حزب موتلفه اسلامي در نشست‌های مشترک تشکل‌های سياسی با استاندار اظهار داشت: گويا متصدیان امور سياسي استان، مسئولیت اشتباهات خود را به عهده نمی گیرند و آن را مکرراً تکرار می‌کنند!

 

محمد حسین صداقت در این رابطه افزود: در مدت يک سالي که ميرمحمدی به‌عنوان استاندار دولت « تدبير و اميد»  مشغول شده است تنها یک‌ بار از جامعه اسلامي مهندسين جهت شرکت در نشست احزاب دعوت‌شده است.

 


وی تأکید کرد: جای سؤال است با وجود سابقه بيش از 40 سال فعاليت حزب موتلفه اسلامي در کشور چرا از آن حزب در نشست با استاندار دعوت نمی‌شود؟!

 

صداقت بابیان اینکه برخی نداشتن مجوز استاني از تشکل‌های اصولگرا را عامل عدم دعوت احزاب باسابقه‌ی استان می‌پندارند افزود: متأسفانه برخی از سایت های های به‌اصطلاح  اصلاح‌طلب با انتشار نامه‌های متعدد این حزب به دولتمردان  را وارونه نشان و محکوم می‌کنند.


وی خاطرنشان کرد: این‌گونه افراد و دولت تدبير و اميد را حاصل سیاسی‌کاری‌های خود می‌دانند و کم‌وبیش مست قدرت شده‌اند حتی با اعمال دستورات خود به استاندار خواستار عملي شدن نظريات تند خود می‌شوند که نمی‌توان انتظار بيش از اين از آن‌ها داشت.

 

صداقت بابیان اینکه باگذشت یک سال از درخواست ملاقات با استاندار هنوز به خواسته‌ی خود نرسیدیم تأکید کرد:اگرچه استاندار طی جلسه گفت که  مسئله ملاقات را پیگیری می‌کند اما دولت ياران يزدی با پنهان‌کاری نمی‌خواهند کليد تدبير دولت آقای روحاني روان‌تر از اين ، قفل‌ها را باز کند.


دبیر انجمن اسلامی مهندسین یزد تأکید کرد: مگر می‌شود استاندار از نشر 5 نامه سرگشاده در نشريه جام يزد و بعضي سایت‌های خبري استان بی‌اطلاع باشد؟!


صداقت در پایان  بابیان اینکه جامعه اسلامي مهندسين استان يزد در سال 1375 همراه با تشکل‌های سياسي همسو در استان يزد اعلام موجوديت کرد گفت:من طي نامه‌ای از طرف دبير کل جامعه اسلامي مهندسين به فرمانداري يزد این‌جانب به‌عنوان دبير معرفي شدم.


گفتني است آقاي دکتر محمدي که هم اکنون مشاور فرهنگي آقاي استاندار است- آن زمان فرمانداري يزد را به عهده داشته و کاملاً در جریان می باشد.

 


آخرین اخبار آخرین اخبار