پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

معاون بهداشتی دانشگاه‌ علوم پزشکی یزد:

متولی اصلی توزیع واکسن آنفلوانزا معاونت غذا و دارو است


دهقانی گفت: احتمالا هفته آینده همراه با تحویل واکسن آنفولانزا دستورالعمل و اولویت بندی و نحوه توزیع واکسن نیز به استان ابلاغ می‌شود.

‌محمدرضا دهقانی در گفتگو با خبرنگار یزدامروز، در خصوص واکسن آنفلوانزا گفت: متولی اصلی توزیع واکسن آنفلوانزا معاونت غذا و دارو است که  طبق دستورالعمل وزارت بهداشت ساز و کار توزیع واکسن آنفلوانزا در سطح استان برای گروه‌های مختلف را تعیین می‌کند.
 
وی ادامه داد: حوزه بهداشت متولی تامین واکسن آنفلوانزا جهت مصارف داخلی این حوزه از جمله کادر درمان و بهداشت است و طبق دستورالعملی که وزارت بهداشت ابلاغ می‌کند سهمیه بسیار محدودی برای کادر بهداشت و درمان و برخی گروه‌های پرخطر که تحت کنترل و نظارت حوزه بهداشت قرار دارند در نظر گرفته می‌شود.
 
معاون بهداشتی دانشگاه‌ علوم پزشکی شهید آیت الله صدوقی(ره) یزد عنوان کرد: هنوز هیچ دستورالعملی در خصوص واکسن آنفلوانزا و نحوه توزیع و مصرف آن به حوزه بهداشت استان ابلاغ نشده است و احتمالا هفته آینده همراه با تحویل واکسن این دستورالعمل و اولویت بندی و نحوه توزیع واکسن آنفلوانزا و اینکه در اختیار چه کسانی در این حوزه قرار می‌گیرد نیز ابلاغ می‌شود.
 
انتهای پیام/

آخرین اخبار آخرین اخبار