پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

مسئول روابط عمومی کمیته امداد استان یزد عنوان کرد

محرومیت زدایی؛رسالت اصلی کمیته امداد امام خمینی(ره)/اعلام برنامه های امداد در ماه مبارک رمضان


مسئول روابط عمومی کمیته امداد استان یزد گفت: کمیته امداد حضرت امام(ره) بنابررسالت خود تلاش دارد با کمک مردم و خیرین استان درزمینهٔ محرومیت‌زدایی گام‌های مهمی بردارد.

مسئول روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی استان یزد در مصاحبه با یزد امروز؛ جذب حامی برای نیازمندان درطرح‌های اکرام ایتام و محسنین را از مهم‌ترین برنامه‌های این نهاد اعلام کرد و گفت: کمیته امداد حضرت امام(ره) بنابررسالت خود تلاش دارد با کمک مردم و خیرین استان درزمینهٔ محرومیت‌زدایی گام‌های مهمی بردارد.

محسن نشاسته گر؛ دیدار با خانواده‌های نیازمند در قالب طرح مصباح الجنه، توزیع اطعام خشک بین نیازمندان در قالب طرح همیان مولا، گستراندن سفره‌های اطعام و اکرام دو هزار نفراز ایتام در بخش بهمن ابرکوه و شهرستان یزد، اطعام 350 نفراز ایتام در بیت شهید صدوقی، حضور مسئولین و خیرین استان در برنامه زنده تلویزیونی ماه تابان از شبکه استانی، کمپین جذب 3000 هزار نفر حامی طرح محسنین و پرداخت کمک‌هزینه جهیزیه به 2600 نوعروس را از مهم‌ترین برنامه‌های این کمیته مردم‌نهاد در ماه مبارک رمضان عنوان کرد.

نشاسته گر در تشریح اطعام دوهزارنفره ایتام اظهار داشت: در روز یازدهم رمضان المبارک  از یک هزار نفراز ایتام در بخش بهمن ابرکوه و در روز پانزدهم رمضان هم‌زمان با میلاد پربرکت امام حسن (ع)نیز یک هزار نفر از ایتام در مسجد روضه محمدیه  و در روز 16 رمضان  از 350نفز از ایتام درموقع افطار پذیرایی خواهد شد.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد با مشارکت مردم خیر استان در این ماه پربرکت بتوانیم شادی‌بخش خانواده‌های مددجو باشیم.

گفتنی است طرح ایتام مختص خانوارهای فاقد سرپرست و طرح محسنین مختص خانوارهایی است که سرپرست آنان توانایی اداره کردن زندگی و اشتغال را ندارند.

 

آخرین اخبار آخرین اخبار