پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

فرمانده انتظامی استان یزد:

محموله ۷۰۰ کیلوگرمی مواد مخدر در مهریز متوقف شد


فرمانده انتظامی استان یزد از کشف ۷۰۳ کیلوگرم تریاک و هروئین و دستگیری هفت نفر از قاچاقچیان و سوداگران مرگ، توسط ماموران ایستگاه بازرسی شهید مدنی مهریز خبر داد.

به گزارش یزد امــــروز،سردار ایرج کاکاوند اظهار داشت: ماموران ایستگاه بازرسی شهید مدنی یزد، هنگام کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون بنز که از شرق کشور عازم تهران بود مشکوک شده و پس از بازرسی از این کامیون مقدار 195 کیلوگرم تریاک را کشف و ضبط کردند.


وی ادامه داد: پس از دستگیری راننده خودرو، وی تحت بازجویی اولیه پلیس قرار گرفت و به این موضوع اعتراف کرد که به همراه چندین دستگاه خودرو دیگر، محموله‌های سنگین موادمخدر را از شرق کشور بارگیری کرده و قصد انتقال به پایتخت را دارند.


کاکاوند افزود: با توجه به اعتراف راننده خودرو، ماموران پلیس با انجام اقدامات فنی و پلیسی مسیر حرکت قاچاقچیان را ردیابی کرده و خودروها را در ایستگاه بازرسی شهید مدنی متوقف کردند.


وی با اشاره به شناسایی و دستگیری اسکورت این محموله موادمخدر ادامه داد: ماموران پلیس در بازرسی از دیگر خودروها، مقدار 489 کیلو تریاک و همچنین 19 کیلوگرم هروئین را کشف کردند.


رئیس پلیس استان یزد خاطرنشان کرد: به طور کلی در این عملیات، 703 کیلو گرم موادمخدر کشف، سه دستگاه خودرو سنگین و یک دستگاه خودرو سواری مربوط به قاچاقچیان توقیف و همچنین هفت نفر از سوداگران مرگ دستگیر شدند.

 

منبع:تسنیم


آخرین اخبار آخرین اخبار