پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

در مراسم بزرگداشت شهید مدافع حرم در مسجد حظیره مطرح شد؛

مدافعان حرم در یکی از دشوارترین آزمون‌ها شرکت کرده‌اند/قدردان امنیت ایران و رهبر معظم انقلاب باشید


مدیر اجرایی «شورای فرهنگی افغانستانی‌های مقیم ایران» خطاب به مردم ایران گفت: قدردان امنیت ایران و رهبر معظم انقلاب باشید و به وجود مجاهدان سرافراز و سربازان مخلص امام زمان(ع) مباهات کنید.

یزدامروز؛ مراسم بزرگداشت شهید مدافع حرم، سید غلامحسین موسوی، با حضور گسترده مردم در مسجد حظیره برگزار شد. در این مراسم حجت الاسلام سید محمد طاهر مدرسی حجازی مدیر اجرایی «شورای فرهنگی افغانستانی‌های مقیم ایران» طی سخنانی گفت: خدا نوع بشر را در جایگاه خلیفه‌اللهی قرار داده و انسان‌ها در طول حیات خود با آزمون‌های گوناگونی روبه‌رو هستند.

وی عرصه‌ جهاد و جان‌فشانی را یکی از سخت‌ترین آزمون‌ها دانست و افزود: مدافعان حرم در یکی از دشوارترین آزمون‌ها شرکت کرده‌اند؛ آزمونی که خطرهای بسیار و گاه ملامت ملامتگرانی را نیز به همراه دارد اما مدافعان حرم بی اعتنا به همه سختی‌های مسیر، چون کوه در مسیر دفاع از اسلام و حریم اهل بیت(ع) ایستاده‌اند.

حجت‌الاسلام مدرسی حجازی با اشاره به ایمان و خلوص بالای شهدای مدافع حرم گفت: برخی از این شهدای بزرگوار، پس از پشت سر گذاشتن مصائب فراوان و مشکلات متعدد در افغانستان، به ایران امن آمدند اما به محض این که احساس کردند حرمت حرم اهل بیت(ع) به خطر افتاده، برای دفاع از اسلام و پاسداری از امنیت فرماندهی جهان اسلام آماده رزم شدند و برای مقابله با تکفیری‌ها ره سوی میدان‌های نبرد شتافتند.

مدیر اجرایی «شورای فرهنگی افغانستانی‌های مقیم ایران» در ادامه خطاب به مردم ایران گفت: قدردان امنیت ایران و رهبر معظم انقلاب باشید و به وجود مجاهدان سرافراز و سربازان مخلص امام زمان(ع) مباهات کنید.

وی یادآور شد: جمهوری اسلامی ایران در حال حاضر ستاد فرماندهی مرکزی جهان اسلام است و دشمن می‌کوشد جنگ و ناامنی را به مرزهای ایران اسلامی بکشاند تا با ضربه‌ زدن به این ستاد فرماندهی، همه گروه‌های جهادی ناب در اقصی نقاط جهان اسلام را زمین‌گیر و نابود سازد؛ اما مجاهدان مدافع حرم با شجاعت و جان‌فشانی خود این توطئه دشمن را تاکنون ناکام گذاشته‌اند.

مدیر اجرایی «شورای فرهنگی افغانستانی‌های مقیم ایران» در پایان با بیان نکاتی درباره رشادت و اخلاص مدافعان حرم و خانواده‌های آنان تاکید کرد: باید قدردان شهدای مدافع حرم و خانواده‌های آنان باشیم و قدردانی از آنان در گرو شناخت و پاسداری از فرهنگ شهادت و آرمان‌های شهدای بزرگوار است.

پایان پیام/م 

آخرین اخبار آخرین اخبار