محتوا محتوا

نماینده ولی فقیه در سپاه الغدیر یزد:


نماینده ولی فقیه در سپاه الغدیر استان یزد با اشاره به ادامه جنایت آل سعود در یمن، گفت: مدعیان پرده‌داری خانه خدا امروز به‌عنوان جنایتکاران جنگی شناحته می‌شوند.

حجت‌الاسلام علی گندمی در گفتگو با یزدامروز، یکی از اهداف استکبار جهانی و صهیونیست‌ها را ایجاد تفرقه در سطح کلان دانست و گفت: استکبار جهانی و صهیونیست‌ها چنانچه مشکلی با ما دارند مرد میدان باشند ما آمادگی کامل داریم که با خود امریکا بدون واسطه هیچ کشوری و به‌صورت مستقیم روبرو شویم، باوجوداینکه ما از استحکامان نظامی و تجهیزاتی که آن‌ها دارند برخوردار نیستیم و به آن جنگ متقارن می‌گوییم اما آمادگی داریم که در صورتی چشم بد نسبت به این مرزوبوم داشته باشند با قدرت به آن ها پاسخ دهیم.

وی افزود: آمریکایی‌ها تجربه هشت سال دفاع مقدس ایران را پیش رودارند باوجوداینکه از حزب بعث دفاع کردند اما مشاهده کردند که ایران را باوجوداینکه تجهیزات نظامی در اختیار نداشت، دست‌خالی بود و همچنین تجربه جنگ و جنگیدن نداشت محک زدند و تودهنی محکمی نیز خوردند. از آن زمان راهبرد خود را عوض کردند و علاوه بر جنگ نظامی و سخت که در مناطق دیگر دارند، در جبهه‌های مختلف فرهنگی، اقتصادی، تحریم و ... با ما وارد جنگ شده‌اند و در این زمینه تبلیغات می‌کنند و در رسانه‌ها به‌گونه‌ای جلوه می‌دهند که مردم ایران از انقلاب و نظام بریده‌اند و تنها راه نجات آن‌ها امریکا است.

مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه الغدیر استان یزد بابیان اینکه عربستان نوکر به‌تمام‌معنای امریکا در منطقه است، تصریح کرد: دست پلید و کثیف استکبار جهانی در کشتار و جنایات یمن نقش دارد و این نقشه راهبردی آن‌هاست که به ایجاد تفرقه دست بزنند و فضای تفرقه‌آمیز ایجاد کنند و برای این کار عربستان را که دیگر همه آن را به‌عنوان گاو شیرده می‌شناسند انتخاب کردند، عربستان از احمق‌ترین‌هاست و امریکا به آن‌ها اعلام کرده که اگر دو هفته از حماست شما دست‌برداریم نمی‌توانید دوام بیاورید.

گندمی گفت: جنایاتی که در کشورهای منطقه اتفاق می‌افتد ازجمله کشورهای هم‌مرز با ایران ازجمله حرکت‌های انتحاری کشورهای افغانستان، پاکستان و ...، همه خرابکاری‌ها و نقشه‌های کلان و حتی جنایتی که در اهواز در روز آغاز هفته دفاع مقدس اتفاق افتاد همه به اعتقاد ما به دست عربستان و با حمایت استکبار جهانی انجام می‌شود و جریان وهابیت در آن نقش مستقیم دارد.

وی با اشاره به جنایات عربستان در یمن عنوان کرد: باوجودآنکه عربستان خیال می‌کرد در عرض چند روز می‌تواند بر یمن مسلط شود امام مردم یمن بسیار مقاوم و جنگجو هستند و امیدواریم با مقاومتی که مردم یمن از خود نشان می‌دهند پیروز میدان شوند و این درگیری‌ها به پایان برسد، عربستان باوجوداینکه مدعی پرده‌داری خانه خدا و ام‌القری جهان اسلام دارد اما دیگر آبرویی در منطقه ندارد و جنایتکار جنگی در منطقه و نوکر امریکا محسوب می‌شود.

مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه الغدیر استان یزد تأکید کرد: لازم است مردم کشورهای منطقه، دولت و کشورهای اسلامی هوشیار باشند، حضور فعالی داشته باشند و جواب مستحکمی به جوامع بین‌المللی بدهند که به اسم دموکراسی و شعارهای فریبنده مانند مردم‌سالاری نشان دادند که اصلاً مردم برایشان مهم نیستند و تنها دم از حقوق بشر آمریکایی می‌زنند. امیدواریم همه ملت‌ها به هوش باشند و با محوریت تشیع و حرکت انقلابی جمهوری اسلامی از مردم یمن حمایت کنند و با پیروزی شکوهمند یمن برای همیشه شر عربستان از سر کشورهای اسلامی کوتاه شود.

انتهای پیام/

 

 


آخرین اخبار آخرین اخبار