پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا


مدیرکل صداو سیمای مرکز یزد با رئیس سابق خانه نمایش استان دیدار کرد+ تصاویر


دکتر احمد پهلوانیان مدیرکل صدا و سیمای مرکز یزد با حاج احمد علی مهدی نژاد یکی از پیشکسوتان تئاتر و از فرهنگیان استان یزد دیدار کرد.

به گزارش یزدامروز به نقل از یزد هنر، دکتر احمد پهلوانیان به اتفاق معاون صدا داوود سیروس ومدیرتولید سیما مرکز یزد سید حسین پیغمبری عصرروز گذشته از حاج احمدعلی مهدی نژاد که از بازنشستگان فرهنگی استان می باشند ودرطول خدمت خود در مدارس وآموزشگاه ها بغیراز آموزش به پرورش دانش آموزان پرداخت و خیلی از هنرمندان تئاتریزد در زمان تحصیل ودانش آموزی شاگرد وی بودند دیدار کرد.

حاج احمدعلی مهدیرنژاد مدت ها رئیس خانه نمایش استان یزد بود وهمیشه یکی از اعضاء شورای بازخوانی وبازبینی تئاتراستان بود که درزمان مدیریت وی نمایش های خوبی در استان به اجرا درآمد.
 
اهالی تئاتر، مهدی نژاد را بعنوان حاجی می شناسند که درکسوت نویسندگی ، کارگردانی و هرزگاهی بعنوان بازیگرفعالیت می کند همچنین وی درحال حاضر مشغول به نوشتن یک رمان با لهجه یزدی با موضوعات عامیانه ویزد قدیم می باشد که  دراین دیدارقسمت های ازاین رمان برای مدیرکل صداوسیمای مرکزیزد و دیگرهمراهان خوانده شد و مورد استقبال دکترپهلوانیان قرارگرفت.
 
عکس از علی مزیدی

آخرین اخبار آخرین اخبار