پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

آیت الله ناصری تاکید کرد

مذاکره کنندگان مراقب خدعه و نیرنگ دشمن باشند/ وظیفه دولت نسبت به جلوگیری از «قاچاق سیگار»


امام جمعه یزد با اشاره به مذاکرات هسته‌ای گفت: تیم مذاکره کننده باید مراقب خدعه و نیرنگ دشمن باشد و گفته‌ها و نظرات طرف مقابل را با دقت مورد بررسی و ارزیابی‌ قرار دهد و با توکل به خداوند از عزت ملت ایران دفاع کنند.

به گزارش یزد امــــــــروز به نقل از یزد آوا، آیت الله محمد رضا ناصری در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ضمن تبریک میلاد با سعادت امام زمان(عج) و میلاد حضرت علی اکبر(ع) با اشاره به روز جوان اظهار داشت: مسائل در رابطه با جوانان زیاد است و حساسیت بالایی نیز دارد چرا که دشمنان در این خصوص حساسیت زیادی نشان می دهند و برای انحراف آن‌ها به تبلیغات گسترده‌ای دست می‌زنند.


وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری گفت: جوانانمان را از ابتدا باید به گونه‌ای تربیت کنیم که تمام هم و غمشان خدمت به اسلام و جامعه و هدفشان رسیدن به کمال و سعادت دنیا و آخرت باشد.


وی افزود: متأسفانه در خصوص جوانان و دوران رشد و بلوغ فکری آنها دچار غفلت شده‌ایم، باید در رابطه با تربیت دینی در دوران رشد فکری و عقلی فرزندان خود توجه بیشتری داشته باشیم و آن‌ها را برای جنگیدن با بی دینی و استکبار آماده کنیم.


امام جمعه یزد ادامه داد: متأسفانه حوزه‌های علمیه، معلمان، مربیان، دانشگاهیان و غیره در  سیاست بازی و گروه بازی افتادند و سخنرانی‌ها در دانشگاه‌ها نیز اکثرا به این مسائل برمی‌گردد و ما از همین ناحیه ضربه خواهیم خورد.


آیت الله ناصری تأکید کرد: جوانان باید از همان ابتدا حرکتی سازنده داشته باشند و مسیری به سوی کمال را طی کنند و بزرگان و فرهنگیان نیز باید سبک زندگی  اسلامی را در جامعه نهادینه کنند.


وی با اشاره روز جهانی بدون دخانیات گفت:  متاسفانه در کشور در خصوص دخانیات منافع مادی را به ضررهای معنوی ترجیح می‌دهیم و همه چیز گران شده اما سیگار نشده است.


نماینده ولی فقیه در استان تأکید کرد: دولت باید در زمینه دخانیات اقدام جدی انجام دهد و از قاچاق سیگار جلوگیری کند و خانواده‌ها نیز باید مراقب فرزندان خود باشند تا در این دام گرفتار نشوند.


امام جمعه یزد همچنین با اشاره به روز سربازان گمنام امام زمان(عج) یادآور شد: امریکایی‌ها همیشه با شیطنت جاسوسی می کنند و در صدد براندازی بشریت هستند اما وزارت اطلاعات کشور ما همیشه تیزبین و مراقب است و برای امنیت کشور و سلامت مردم خدمت می‌کند.


وی با اشاره به توطئه‌های گسترده دشمنان نظام در تمام دنیا علیه ایران اسلامی اظهار داشت: سربازان گمنام امام زمان(عج) همیشه و در همه حال با تیزبینی و رشادت از اهداف و دستاوردهای انقلاب و نظام اسلامی در کشور حمایت می‌کنند.


امام جمعه یزد با اشاره به مذاکرات هسته‌ای گفت: تیم مذاکره کننده باید مراقب خدعه و نیرنگ دشمن باشد و گفته‌ها و نظرات طرف مقابل را با دقت مورد بررسی و ارزیابی‌ قرار دهد و با توکل به خداوند از عزت ملت ایران دفاع کنند.


آخرین اخبار آخرین اخبار