پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

مسئول نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه شهید مطهری تهران:

مردم باید در جریان ریز مذاکرات هسته ای باشند/ بازرسی های نظامی به معنای اشغال نظامی کشور است


مسئول نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه شهید مطهری تهران تاکید کرد: ما مردم خود را نامحرم و بیگانه نمی دانیم و مردم باید در جریان ریز مذاکرات هسته ای باشند که البته تا به این لحظه اینگونه بوده است.

به گزارش یزد امــــــــــروز، مسئول نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه شهید مطهری تهران در مصاحبه با خبرنگار نسیم صادق، با اشاره  به موضوع مذاکرات هسته ای و بیانیه منتشر شده، اظهار داشت: ما به غربی ها و به خصوص آمریکایی ها طبق فرموده رهبری خوشبین نبوده و به ما ثابت شده است که طرف مقابل اهل خدعه و حیله گری است، که ابن برای ما نگران کننده است.

 

"حجت الاسلام والمسلمین سبحانیان" مسئول نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه شهید مطهری تهران با بیان اینکه به تیم مذاکره کننده هسته ای کشور اطمینان داریم گفت: تیم هسته ای باید با هوشیاری هرچه بیشتر اهداف دشمن را رصد کند.

 

وی افزود: دشمن خواهان تامین منافع خود است و از نظر ما برداشته شدن تدریجی تحریم ها مردود است و باید تمام تحریم ها در زمان توافق یکجا برداشته شود.

 

حجت الاسلام سبحانیان با بیان اینکه ملت ایران همواره ثابت کرده اند که پشتیبان نظام هستند، خاطر نشان کرد: ما مردم خود را نامحرم و بیگانه نمی دانیم و مردم باید در جریان ریز مذاکرات هسته ای باشند که البته تا به این لحظه اینگونه بوده است.

 

وی بحث بازرسی های ویژه را امری واهی دانست و گفت: به هیچ عنوان بحث بازرسی های ویژه به خصوص بازرسی از مراکز نظامی شکل نخواهد گرفت.

 

وی تاکید کرد: بحث بازرسی های نظامی به معنای اشغال نظامی کشور است که هیچ عقل سالمی این را قبول نمی کند.

انتهای پیام/ ع ب


آخرین اخبار آخرین اخبار