محتوا محتوا

فجر سلیمانی در سراسر یزد؛


یزدی‌ها امروز به یاد حاج قاسم عزیز، جشن چهل و یکم را برگزار کردند و حضور سردار دل‌ها امروز بیش از هر زمانی در بین مردم انقلابی پررنگ و برجسته بود.

به گزارش یزدرسا، مردم دارالعباده یزد امروز همانند هم‌وطنانمان در دیگر نقاط کشور، پرشورتر و با شکوه‌تر از هر زمانی، سالگرد چهل و یکمین فجر انقلاب را جشن گرفتند.

امروز روز میعاد مردم برای نشان دادن اقتدار دوباره انقلاب اسلامی بود و یزدی‌ها که همیشه تا پای جان برای انقلاب تلاش کرده‌اند از ساعات ابتدایی صبح و قبل از آغاز رسمی مراسم، در محل شروع راهپیمایی حاضر شدند.

امروز در دست مردم انقلابی یزد، همچون مردم سراسر میهن عزیزمان، علاوه بر پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی و تصاویر امامین انقلاب، عکس‌های سردار سرافراز اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی نیز بود. یزدی‌ها امروز به یاد حاج قاسم عزیز، جشن چهل و یکم را برگزار کردند و حضور سردار دل‌ها امروز بیش از هر زمانی در بین مردم انقلابی پررنگ و برجسته بود.

در 22 بهمن امسال که مقارن شده است با چهلم شهادت سردار بی نظیر اسلام، هرچه به زمان رسمی برگزاری مراسم راهپیمایی نزدیک می‌شد، به جمعیت حاضر در میدان امیرچخماق یزد نیز افزوده می‌شد و زن و مرد، پیر و جوان یزدی، جشنی متفاوت از انقلاب را ثبت کردند.

اما علاوه بر مرکز استان، مردم در شهرهای مختلف یزد نیز با حضور پرشور خود، جشن چهل و یکمین سالگرد انقلاب اسلامی را باشکوه‌تر از قبل برگزار کردند.

مردم انقلابی شهرستان ابرکوه، راهپیمایی خود را ساعت 10صبح از میدان شهدا به‌طرف ورزشگاه پوراکبری برگزار کردند.

مردم همیشه در صحنه شهرستان اشکذر نیز ساعت 10 صبح راهپیمایی خود را از میدان بسیج تا مسجدالرضای این شهر برگزار کردند.

مردم شهرستان اردکان ساعت 10 صبح، از مقابل مسجد کوشکنو به سمت بلوار آیت‌الله خامنه‌ای، خیابان امام خمینی(ره)، خیابان شهید رجایی، خیابان شهید مطهری، میدان 15 خرداد و مصلای امام خمینی(ره) راهپیمایی کردند.

مردم ولایت‌مدار بافق جشن باشکوه 41 سالگی انقلاب اسلامی را از ساعت 10:30 صبح آغاز کردند و از بلوار امام خمینی(ره) به سمت بسیج تا پایگاه مسجد جامع راهپیمایی کردند.

مردم همیشه در صحنه شهرستان بهاباد نیز از ساعت 10 صبح از مسجد انقلاب به سمت خیابان امام تا مسجد جامع راهپیمایی کردند.

مردم شهرستان تفت هم، از ساعت 10 صبح از حسینیه امام (ره) به سمت خیابان 22 بهمن تا گلزار شهدا راهپیمایی کردند و سالروز 41 سالگی انقلاب اسلامی را جشن گرفتند.

مردم شهرستان خاتم در مروست ساعت 10:30 از خیابان امام خمینی(ره) به سمت خیابان مهدی، خیابان شهید بهشتی، خیابان ارگ (قلعه تاریخی مروست) تا حسینیه بزرگ و در جوار گلزار شهدای گمنام و در شهر هرات نیز از ساعت 10:30 از میدان جمهوری اسلامی به سمت مسجد جامع راهپیمایی کردند.

مردم شهرستان مهریز از ساعت 9:30 جشن 41 سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران را آغاز کردند و از میدان شهدای گمنام به سمت میدان ولی‌عصر (عج) راهپیمایی کردند.

مردم انقلابی شهرستان میبد نیز ساعت 9 صبح از بیت آیت‌الله اعرافی به سمت خیابان سلمان فارسی، میدان دوازده امام فیروزآباد، میدان امام حسین (ع)، میدان جانباز به‌طرف مصلا آیت‌الله اعرافی راهپیمایی کردند.

انتهای پیام/


آخرین اخبار آخرین اخبار