محتوا محتوا

نماینده مردم یزد و اشکذر:


نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس گفت: مردم شهر یزد رای شش به اضافه پنج اعضای شورای شهر را پذیرا نیستند و رای و هماهنگی اکثریت اعضا را می‌خواهند و این موضوع نشان داده شده که عامل موفقیت شورای شهر در رای اکثریت است.

به گزارش خبرنگار یزدرسا، سید ابوالفضل موسوی بیوکی پیش از ظهر امروز در مراسم معارفه شهردار جدید یزد با اشاره به ویژگی‌ها و برندهای شهر یزد گفت: با توجه به اینکه یونسکو شهر یزد را به عنوان شهر میراث جهانی معرفی کرده است بنابراین شهر یزد متعلق به خودش نیست و قطعه‌ای از تاریخ بشریت است و باید این گوهر گرانبها را پاس بداریم.

وی با اشاره به تاخیر انتخاب شهردار برای یزد تصریح کرد: اعضای شورای یزد بدانند که مردم یزد دلایل و توجیهات ما را برای تاخیر هشت ماهه برای انتخاب، احراز، تثبیت، ابلاغ و اعطای حکم شهردار جدید برای یزد نمی‌پذیرند اما به ما فرصتی می‌دهند تا در زمانی که باقی است به صورت هماهنگ و یک دل خوب کار کنیم، فرصت‌های از دست رفته را به دست بیاوریم و قابلیت‌های یزد را در مدیریت شهری و درتمام ابعاد مطالبه کنیم.

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس ادامه داد: مردم شهر یزد رای شش به اضافه پنج اعضای شورای شهر را پذیرا نیستند و رای و هماهنگی اکثریت اعضا را می‌خواهند و این موضوع نشان داده شده است که عامل موفقیت شورای شهر در رای اکثریت است.

موسوی عنوان کرد: در کنار برندهایی شهر یزد، شهر هوشمند برند نوینی است که شورای شهر شعار و چشم انداز خود قرار داده است و شهر میراث جهانی و تاریخی بدون شهر هوشمند کم مفهوم است که یک شاخصه شهر هوشمند، مدیریت واحد شهری یا مدیریت هماهنگ شهری است که امیدواریم به زودی برقرار شود.

وی با بیان اینکه مردم به نیکی از جمالی نژاد به عنوان شهردار سابق یزد یاد می‌کنند، خطاب به وی گفت: می دانیم دغدغه‌های زیایدی برای شهر داشته‌اید بنابراین شهردار جدید یزد را از خود بدانید و خواسته هایش را برآورده سازید چرا که با توانایی و قابلیت‌هایی که دارد می‌تواند برنامه‌های شما را در یزد کامل کند.

انتهای پیام/

 


آخرین اخبار آخرین اخبار