پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

دبیر ستاد قدس و انتفاضه استان یزد:

مردم 70 نقطه از استان در روز قدس به خیابان ها می آیند/تلاش استکباردرجهت تضعیف موضوع«قدس شریف»


متاسفانه امروز تمام تلاش استکبار و ایادی اش مانند گروه های تکفیری و داعش به کار گرفته شده تا موضوع قدس شریف تضعیف شود اما این آرزویی است که قطعاً آن ها به گور خواهند برد

دبیر ستاد قدس و انتفاضه استان یزد در مصاحبه با یزد امـــــــــروز در خصوص برنامه های روز جهانی قدس گفت: رژیم صهیونیستی و تفکر این رژیم منحوس بیش از 60 دهه ، دشمن شماره یک امت رسول الله و جهان اسلام است و روز جهانی قدس در حقیقت روز مخابره پیام «روز قدس روزاسلام» توسط مسلمانان سراسر جهان به جهانیان است.


سعید زارع ادامه داد: اعلام روز جهانی قدس از سوی معمار بزرگ انقلاب حضرت امام خمینی(قدس) نگاه و نگرش کشورهای اسلامی را نسبت به انقلاب اسلامی تعدیل بخشید و مسئله فلسطین از یک مسئله عربی به مسئله اول جهان اسلام تبدیل، هویت و ماهیت جاودانگی پیدا کرد.


زارع افزود: متاسفانه امروز تمام تلاش استکبار و ایادی اش مانند گروه های تکفیری و داعش به کار گرفته شده تا موضوع قدس شریف تضعیف شود اما این آرزویی است که قطعاً آن ها به گور خواهند برد چرا که با همه دسیسه ها و نیرنگ ها و استفاده از برد رسانه ای، مسلمانان جهان هرگز این روز به یادماندنی که در حقیقت روز یاد خداست را فراموش نکرده و خود خدا نیز از این روز محافظت خواهد کرد.

 

معاون شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اضافه کرد: قدس شریف یک آرمان راهبردی در میان ملت اسلام بوده و در این مقطع حساس کنونی که آل سعود با حمایت های اربابانش اسرائیل و آمریکا در منطقه آتش افروزی کرده و با تجاوز به یمن و بحرین سعی در بالابردن ضریب امنیت رژیم سفاک صهیونیستی دارد حمایت از انتفاضه فلسطین یک تکلیف الهی و خط مقدم نظام مقدس جمهوری اسلامی است.


زارع خاطر نشان کرد:برهمین اساس مردم مقاوم و متعهد و روزه دار دارالعباده در روز جمعه 19 تیرماه مصادف با آخرین جمعه و بیست و سومین روز از رمضان المبارک و در ایام سوگواری اولین مظلوم عالم همراه با ملت غیور ایران اسلامی در خیزشی عظیم به خیابان ها آمد ه و بار دیگر حمایت همه جانبه خود را ازمردان وزنان و کودکان مظلوم فلسطین اعلام خواهند کرد.


زارع در پایان ضمن اعلام خبر برپایی راهپیمایی روز جهانی قدس در 70 نقطه از استان ، ازعموم مردم ولایت مدار استان یزد برای حضور باشکوه در این مراسم دعوت کرد.


گفتنی است این مراسم با شکوه از ساعت 11صیح جمعه 23 رمضان المبارک با قرائت زیارت آل یاسین از میدان شهید بهشتی آغاز و از مسیرخیابان امام و چهارراه شهدا به سمت میعادگاه عاشقان الله(مسجد ملا اسماعیل) برگزار خواهد شد.


آخرین اخبار آخرین اخبار