محتوا محتوامسابقه بزرگ نقاشی «نسل نو» با موضوع رخدادهای چهل ساله انقلاب اسلامی با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرنگار یزدامروز، حجت الاسلام سید محمد شریف حسینی کوهستانی در مراسم اختتامیه این همایش گفت: مسابقه بزرگ نقاشی «نسل نو» در راستای انتقال دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی ویژه کودکان در رده سنی 7 تا 12 سال در سطح استان در ایام چهلمین ساللگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی آغاز و امروز شاهد برگزاری مراسم اختتامیه آن هستیم.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اظهارداشت: شرکت کنندگان در این مسابقه با راهنمایی مربیان، دبیران و خانواده یکی از رخدادهای چهل ساله انقلاب که در طی سال‌های 1357 تا 1357 سربلندی ملت و کشور ایران را به همراه داشته است خلق و به دبیرخانه این مسابقه ارسال کردند.

حسینی کوهستانی ضمن تقدیر از حمایت‌های اداره کل آموزش و پرورش استان در برگزاری این مسابقه افزود: مدیران و دبیران برخی از مدارس استان همکاری ویژه‌ای را در برگزاری این برنامه با اداره کل تبلیغات اسلامی استان داشته‌اند که در این مراسم از آن‌ها به رسم سپاس تقدیر می‌شود.

وی با بیان اینکه در مجموع بالغ بر 450 اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد اضافه کرد: پس از جمع بندی و داوری 25 اثر به عنوان اثر برتر انتخاب و آز آنان تجیلیل می‌شود.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان در پایان بر لزوم به کارگیری از ظرفیت‌های هنر در انتقال آموزه‌های اسلامی و انقلابی تاکید کرد و اظهار داشت: بنا بر سفارشات دین مبین اسلام باید برای هر سن و گروه مطابق با لسان و فهم آنان مطالب مناسب را عرضه کرد.

در پایان این مراسم از 17 نفر از مربیانی که ببشترین همکاری را داشته و 25 نفر از دانش آموزان که بهترین اثر را خلق کرده بودند تجلیل و جوایزی به رسم یادبود به آن‌ها اهدا شد.

انتهای پیام/ح


آخرین اخبار آخرین اخبار