پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

سرپرست تیم فوتبال فولاد یزد:

مسئولان اهتمامی برای حفظ سهمیه فوتبال استان یزد ندارند


سرپرست تیم فوتبال فولاد یزد با ابراز گلایه ازبی تو جهی وبی مهری مسئولان استان نسبت به این تیم گفت: متاسفانه در مسئولان اهتمامی برای حفظ تنها سهمیه فوتبال استان در لیگ یک کشور وجود ندارد.

سرپرست تیم فوتبال فولاد یزد در مصاحبه با یزدامروز؛ با ابراز گلایه ازبی تو جهی وبی مهری مسئولان استان نسبت به این تیم گفت: متاسفانه در مسئولان اهتمامی برای حفظ تنها سهمیه فوتبال استان در لیگ یک کشور وجود ندارد.

محمد انواری افزود: با توجه به اینکه کمتر از 15 روز به برگزاری اولین بازی زمان داریم هنوز بلاتکلیف هستیم و سرنوشت تیم در هاله ای ابهام قرار دارد.

انوری از بدقولی های مکرر مسئولان ارشد استان برای حل و فصل مشکلات تیم متبوعش خبر داد و اظهار داشت: براساس قولی که مدیرکل ورزش و جوانان استان داده بود مقرر شده بود امروز جلسه ای با حضور مسئولین ارشد استان برای رفع مشکلات تیم فولاد برگزار شود که متاسفانه چنین اتفاقی صورت نگرفت و به نظر می رشد اتفاق خاصی هم صورت نخواهد گرفت.

وی با اشاره به ازهم پاشیدگی شیرازه تیم فولاد هم گفت: چندتن از بازیکانان ما از جمله ابوالفضل اعلایی و هادی ایمانی از تیم با رضایت باشگاه جدا شده اند و اگر روال به همین صورت باشد تا چند روز آینده یک بازیکن هم برای فولاد نخواهد ماند.


آخرین اخبار آخرین اخبار