پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

نماینده ولی فقیه در سپاه الغدیر در اجتماع پر شور مردم یزد:

مسئولان حرف مردم و علما را بشنوند/جلسه مختلط ممنوع


نماینده ولی فقیه در سپاه الغدیر استان یزد با اشاره به مخالفت علمای یزد با حرکات ضد اخلاقی و ضد دینی و اصرار جریاناتی برای برگزاری کنسرت در دوم خرداد، تصریح کرد: ما با جلسه مختلطی که افرادی خاص در زمان خاص برگزار کنند مخالفیم.

به گزارش یزدامروز به نقل از یزد رسا، مردم متدین دارالعباده یزد در شب میلاد حضرت علی اکبر(ع) با حضور در مراسم جشنی که به همین مناسبت در حسینیه امیرچخماق و در جوار هشت شهید گمنام برگزار شد، بار دیگر عشق و ارادت خود به خاندان عصمت و طهارت را به نمایش گذاشتند.
حجت الاسلام علی گندمی در این مراسم با تبریک میلاد با سعادت فرزند اباعبدالله الحسین و روز جوان گفت: روحیه ای که در دوران هشت سال دفاع مقدس موجب ایستادگی در برابر دنیای استکبار شد، روحیه ای که ایران را به کشوری هسته ای تبدیل کرد، روحیه ای که امروز موجب شده است کشور ما در عین قرار گرفتن در منطقه ای نا امن از امنیت بالایی برخوردار باشد، روحیه جوان و جوانمردی است.
نماینده ولی فقیه در سپاه الغدیر استان یزد تاکید کرد: جامعه ما امروز پیشرفت خود را مدیون جوانان است و جوانان در کشور حرف اول را می زنند.
وی ابراز داشت: استان یزد حسینیه ایران است و چون نگینی در ایران اسلامی می درخشد. کشور یزد را با نجابت، حجاب، عفاف، مهان نوازی و مردم داری یزدی ها می شناسد.
گندمی اظهار داشت: مردم متدین یزد در شب میلاد فرزند امام حسین(ع) در کنار شهدای گمنان جمع شده اند تا علاوه بر بزرگداشت این مناسبت بزرگ پیامی را به گوش مسئولان برسانند.
حجت الاسلام گندمی ادامه داد: نیروهای ارزشی استان دوستدار هنر هستند اما عده ای گمان نکنند با سوء استفاده از هنر می توانند ایمان مردم را خدشه دار کنند.
وی با ابراز تاسف از اصرار عجیب مسئولین برای برگزاری کنسرت در استان به هر قیمتی گفت: براستی تمام مشکلات یزد حل و فصل شده و تنها مشکل ما کنسرت بوده است. درست است که تنها دغدغه ما برگزاری تئاترهای سخیف و مستهجن باشد.
گندمی به انحرافات برخی از برنامه های ضد فرهنگی که اخیراً در استان برگزار شده است اشاره و بیان کرد: 45 روز در همین شهر یزد و در جوار چندین مسجد مهم تئاتری به نام «طبیب اجباری» اجرا شد. تئاتری که امروز فرانسه برای کارگردانش کف می زند و آلمان از او دعوت می کند. اما در حقیقت این تئاتر غیر از بی هنری و خیانت در حق مردم حسینیه ایران نداشت.
نماینده ولی فقیه در سپاه الغدیر استان یزد با انتقاد از برخی رسانه ها گفت: ما با هنر مخالف نیستیم. مدام نگوئید نیروهای ارزشی با هنر مخالفند. این انگ به ما نمی چسبد. بحمدالله امروز هنرمندان استان ما در رشته های مختلف هنری سرآمدند.
وی با اشاره به مخالفت علمای یزد با حرکات ضد اخلاقی و ضد دینی و اصرار جریاناتی برای برگزاری کنسرت در دوم خرداد، تصریح کرد: آیت الله ناصری نماینده ولی فقیه در استان بارها در خطبه های نماز جمعه اعلام کرده اند یزد جایگاه برگزاری کنسرت نیست. ما نیز با کنسرت یعنی جلسه مختلطی که افرادی خاص در زمان خاص برگزار کنند مخالفیم.
وی در پایان از مسئولین استان خواست تا به خواسته مردم و علما احترام بگذارند.
 

آخرین اخبار آخرین اخبار