محتوا محتوا

رئیس کل دادگستری استان یزد:


غلامعلی دهشیری گفت: یکی از اماناتی که خداوند امروزه به دست ملت ایران سپرده است انقلاب اسلامی است و یکی از جلوه‌های امانتداری و پاسداری از خون شهدا شرکت حداکثری در انتخابات است.

به گزارش یزدامروز، غلامعلی دهشیری دقایقی پیش با حضور در ستاد انتخابات استان واقع در استانداری یزد گفت: یکی از اماناتی که خداوند امروزه به دست ملت ایران سپرده است انقلاب اسلامی است و یکی از جلوه‌های امانتداری و پاسداری از خون شهدا شرکت حداکثری در انتخابات در زمانی که فشار حداکثری از ناحیه استکبار جهانی به ملت ایران وارد می‌شود، است.

 وی با بیان اینکه خنثی کردن فشار حداکثری دشمن نیازمند مشارکت حداکثری در انتخابات است، ادامه داد: همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند باید کشور را قوی کنیم که لازمه آن مجلس قوی است و زمانی مجلس قوی شکل می گیرد که در کنار آن قوه مجریه و قوه قضائیه تاثیرگذاری داشته باشیم و نمایندگان قوی در مجلس حضور داشته باشند.
رئیس کل دادگستری استان یزد در خصوص ویژگی‌های نماینده قوی عنوان کرد: همانگونه رهبری فرمودند نماینده مجلس باید انقلابی، مردمی، بصیر، استکبار ستیز و شجاع باشد و مرز آن با فتنه و دشمنانی که نسبت به نظام و انقلاب ظلم کردند مرزبندی شده باشد.
دهشیری با اشاره به اهمیت مشارکت در انتخابات گفت: هر رأی درصندوق‌های اخذ رأی، موجب تقویت نظام، اقتدار و امنیت کشور و همچنین پاسداشت خون شهدا و مشتی محکم بر دهان کسانی است که در پی اختلاف بین حاکمیت و مردم هستند.
وی با اشاره به حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن با وجود برف و بوران در برخی نقاط کشور، تصریح کرد: این حضور باشکوه مردم نشانه وفاداری به نظام و ولایت بود و امروز در دوم اسفندماه نیز مردم با حضور گرم خود در پای صندوق‌های رای حماسه عظیم دیگری را خلق خواهند کرد.
انتهای پیام/

آخرین اخبار آخرین اخبار