پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

يك فعال و تحلیل‌گر سياسي:

مشکلات منطقه، فقط با تعامل با جمهوری اسلامی ایران حل می شود


يك فعال و تحلیل‌گر سياسي جمهوری اسلامی ایران را نمونه‌ي موفق مبارزه با تروریسم در دنیا دانست و تاكيد كرد: راه‌حل مشکلات منطقه فقط و فقط با تعامل با جمهوری اسلامی ایران است .

به گزارش یزدامروز؛«سامان نیازی» در گفت‌وگو با ايسنا، سرنگوني جنگده روسيه از سوي كشور تركيه را از دو منظر قابل بررسي دانست و اظهار كرد: اول اين كه ترکیه رفتار دوگانه‌ای در قبال تروریسم دارد چرا كه جنگنده روسی برای انهدام مواضع داعش و تروریسم در حال ماموریت بود و تركيه در اين اقدام عجیب، ضعف خود را در اين رابطه نشان داد.

عضو سابق شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور ادامه داد: از طرفي اين اقدام ضعف استراتژیک و راهبردی ترکیه در منطقه را بیش از پیش نمایان كرد چرا که ترکیه به خاطر همین رفتار دوگانه در منطقه، هیچ محبوبیتی ندارد.

وي معتقد است كه ترکیه از سر ضعف و عصبانیت، عجولانه در اين باره عمل کرده و بدون شک خود را وارد بازی خطرناکی کرده است .

نيازي در ادامه، جمهوری اسلامی ایران را نمونه‌ي موفق مبارزه با تروریسم در دنیا دانست و تاكيد كرد: راه‌حل مشکلات منطقه فقط و فقط با تعامل با جمهوری اسلامی ایران است .

اين فعال سياسي در پايان نيز به دولت‌های منطقه و غرب توصیه كرد تا با تعامل و الگو قرار دادن جمهوری اسلامی ایران، مشکلات خود با تروریسم را حل و فصل كنند.
 


آخرین اخبار آخرین اخبار