محتوا محتوا

پاسخ موسوی بیوکی به ادعاهای رئیس مجمع نمایندگان اصفهان:


نماینده یزد و اشکذر گفت: مشکلی نداریم که خدمات متقابل (هسته ای، صنعتی، سنگ آهن، آب و... ) با اصفهان بررسی شود و از این پس با توجه به خدمات متقابل همکاری های دو استان ادامه یابد و ببینیم کفه ترازو منافع به سمت کدام استان است.

به گزارش یزدرسا، سید ابوالفضل موسوی بیوکی در واکنش به اظهارات غیر واقعی رییس مجمع نمایندگان استان اصفهان در خصوص آب انتقالی یزد ظهار کرد: خطای استفاده از آب شرب در زمینه خدمات شهری در یزد کمتر از 4 درصد است و به زودی این خطا در استان یزد به صفر می رسد.

***آب انتقالی به استان يزد كمتر ازپنجاه درصد آب شرب مورد نياز مردم يزد است
نماینده یزد و اشکذر با بیان اینکه ميزان آب انتقالی از استان اصفهان به استان يزد كمتر ازپنجاه درصد آب شرب مورد نياز مردم يزد است افزود: مردم يزد ومديران يزدی اجازه نمي دهند از اب انتقالی برای استفاده غير شرب استفاده شود و باپيگيريهاي انجام شده ميزان استفاده غير شرب به كمتر از ٤درصد رسيده و روز به روز کمتر می شود.

***هنوز یک هفته از انتقال 30 تن کیک زرد به اصفهان نگذشته است
موسوی بیوکی تصریح کرد: متاسفانه برخی مسئولان اصفهانی به جای ایجاد وحدت و آرام کردن شرایط صحبت های تفرقه آمیز می زنند این در حالی است که حتی یک هفته از انتقال 30 تن کیک زرد به اصفهان نگذشته است.
وی ادامه داد: ما مشکلی نداریم که  خدمات متقابل (هسته ای، صنعتی، سنگ آهن، آب و... ) بررسی شود و از این پس با توجه به خدمات متقابل همکاری های دو استان ادامه یابد و ببینیم کفه ترازو منافع به سمت کدام استان است.

***آب آشامیدنی یزد به هیچ عنوان برای کودکان و سالمندان مناسب نیست
موسوی با بیان اینکه متاسفانه کاهش سهمیه آب انتقالی مشکلات بسیاری را برای یزدی ها فراهم کرده است ابراز کرد:  آب آشامیدنی یزد با توجه به EC بالا به هیچ عنوان برای کودکان و سالمندان مناسب نیست. حتما قبل از مصرف، آب جوشانده شود.

نماینده یزد و اشکذر با بیان اینکه باید صدای واحد از استان شنیده شود گفت: باید رسانه های یزدی برای اطلاع رسانی درباره این مشکلات هم صدا شوند و رسانه ها از طرح موضوعات تفرقه انگیز و تضعیف کننده مقامات استان پرهیز کنند.

انتهای پیام/


آخرین اخبار آخرین اخبار