پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

رئیس واحد CNGپخش فرآورده های نفتی منطقه یزد:

مصرف ۴۴ میلیون مترمکعب گاز در پنج ماه نخست سال توسط یزدی ها


رئیس واحد CNG شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه یزد گفت: مصرف گاز CNG در استان یزد 10 درصد افزایش یافت.

به گزارش یزدامروز، رئیس واحد CNG شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه یزد با بیان اینکه در پنج ماهه نخست جاری ۴۴ میلیون و ۴۴۷ هزار مترمکعب گاز CNG در استان مصرف شده است، اظهار کرد: آمارهای مصرف در مدت مشابه سال قبل نشان از افزایش ۱۰ درصدی در مصرف این سوخت پاک می باشد که حاکی از تمایل مصرف کنندگان به استفاده از سوخت جایگزین بنزین می باشند.

سید باقر نورالدینی بابیان اینکه تلاش شده تا با نظارت مستمر ۴۵باب جایگاه CNG دراین مدت فعال و ارائه خدمات نمایند، افزود: با برنامه ریزی کارشناسان  این واحد وسایر همکاران منطقه تلاش براین است تا درشهریورماه که همراه با افزایش سفرها می باشد کلیه جایگاه های استان جهت ارائه خدمات مطلوب به شهروندان فعال وآماده بکارباشند.

راه اندازی چهل وششمین جایگاه سوختی CNG استان

وی در ادامه گفت: چهل وششمین جایگاه  CNG استان درشهر اردکان در حال تست نهائی و رفع نواقص می باشد که در آینده نزدیک با حضور مسئولین بصورت رسمی بهره برداری خواهد شد.

رئیس امور CNG منطقه یزد اذعان کرد: رعایت نکات ایمنی از جمله پیاده نمودن سرنشین، باز نمودن درب صندوق عقب وسوختگیری توسط اپراتور جایگاه از الزامات ایمنی است که باید توسط مراجعین به جایگاه های CNG مورد توجه قرارگیرد.

وی متذکر شد: علاوه بر راه های ارتباطی وشماره تلفن های اعلامی که بر روی دیسپنسرها نصب شده، کارشناسان این واحد در ساعت اداری با شماره تلفن ۳۶۲۸۶۳۶۱ آماده پاسخگوئی و دریافت پیشنهادات وانتقادات می باشند.

انتهای پیام/

یزدرسا

 

آخرین اخبار آخرین اخبار