پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

رایزنی‌ها برای انتخاب گزینه مناسب برای معاونت برنامه‌ریزی استانداری یزد؛

معاون برنامه‌ریزی استانداری یزد استعفا داد/زارع زاده: خبراستعفای«بابایی»مثل آب جوشی بودکه بر سرم ریخته شد!


گفته می شود بی برنامگی ها و بی تدبیری ها و رکود حاکم بر کارخانجات و ... از دلایل استعفای نابهنگام بابایی در آغازین روزهای سال 94 بوده است برخی دیگر از دلایل استعفای شوک برانگیز وی را فشار ها و دخالت ها به ویژه آخرین دخالت ها در دست کاری پیام وی برای فرزند ارشد مرحوم آیت الله خاتمی (ره) جا زدن نام فرزند فتنه گر وی تحت عنوان « فرزند فاضل و باتقوای امام (ره) » بدون هماهنگی وی و اعتراض هایی که در پی این موضوع به وی شده بود از طرف برخی در استانداری یزد عنوان می کنند .

به گزارش یزدامــــــروز؛ «محمدرضا بابايي» از سمت معاونت برنامه ريزي و اشتغال استانداري يزد خداحافظي كرد.

 

 

متن پيام خداحافظي وی بدين شرح است:

 

بسمه تعالي


هفت سال فرصت خدمت گذاري در مسئوليت معاونت برنامه ريزي استان توفيقي بزرگ بود كه خداوند متعال نصيب اين حقير نمود. خداوند را بي نهايت از اين لطف و مرحمت سپاسگزارم . ضمن عرض تسليت به مناسبت ايام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) و تبريك سال نو ، افتخار دارم همزمان با پايان سال، پايان كار خود در اين مسئوليت را اعلام نمايم.


بالاخره استاندار دلسوز و زحمتكش استان با پايان كار اينجانب در مسئوليت معاونت برنامه ريزي موافقت نمودند. همين جا از فرصت استفاده نموده از همه عزيزاني كه با حسن اعتماد خود زمينه خدمتگذاري اينجانب را فراهم نمودند مخصوصاً برادر عزيز سردار فلاح زاده استاندار سابق و جناب مهندس ميرمحمدي استاندار زحمتكش و دلسوز استان و همه همكاران خودم در مجموعه استان سپاسگزاري نمايم.


از همه عزيزان در بخش دولتي، خصوصي، خانواده معظم شهدا، ائمه جمعه، روحانيون، نمايندگان مجلس، اعضاء شوراهاي اسلامي شهر روستا، نيروهاي نظامي و انتظامي، فرهنگيان، رسانه ها و مطبوعات، پزشكان، صنعتگران و سرمايه گذاران عزيز استان، كه استان يزد به وجودشان افتخار مي كند، سپاسگزارم و نيز از تمامي همكاران در مجموعه استانداري، مديران استان و همكاران خودم در معاونت برنامه ريزي قدرداني مي نمايم.
اميد دارم از دعاي خير مردم عزيز محروم نبوده و در پايان شرمنده شهدا نباشم. بديهي است با تمام وجود در خدمت استان بوده و هر جايي كه نياز باشد با صلاحديد استاندار محترم انجام وظيفه خواهم نمود.


«خرّم آنكس كه در اين محنت گاه      خاطري را سبب تسكين است»

 

گفته می شود بی برنامگی ها و بی تدبیری ها و رکود حاکم بر کارخانجات و ... از دلایل استعفای نابهنگام بابایی در آغازین روزهای سال 94 بوده است.

 

برخی دیگر از دلایل استعفای شوک برانگیز وی را فشار ها و دخالت ها به ویژه آخرین دخالت ها در دست کاری پیام وی برای فرزند ارشد مرحوم آیت الله خاتمی (ره) جا زدن نام فرزند فتنه گر وی تحت عنوان « فرزند فاضل و باتقوای امام (ره) » بدون هماهنگی وی و اعتراض هایی که در پی این موضوع به وی شده بود از طرف برخی در استانداری یزد عنوان می کنند .

 

نماینده 5شهرستان استان یزد:
استعفای معاون برنامه ریزی استانداری یزد درآخرین روز سال93تعجب برانگیز است!

نماینده 5شهرستان استان یزد در مجلس شورای اسلامی ،استعفای ناگهانی معاون برنامه ریزی استانداری یزد را تعجب برانگیز خواند.

 

حجت الاسلام والمسلیمن دخیل عباس زارع زاده در گفتگو با تابناک گفت: این استعفاء بدون هماهنگی نمایندگان استان یزد صورت پذیرفته است.


نماینده مردم بافق، بهاباد، خاتم، مهریز و ابرکوه در مجلس در عین حال ادامه داد:وقتی که این خبر شنیدم مثل آب جوشی بود که بر سرم ریخته شد.


این نماینده اصولگرای مجلس با اشاره به اینکه دلایل اصرار ایشان بر استعفاء نیز بایدمشخص شود،تصریح کرد:عملکرد آقای بابایی در پست معاونت برنامه ریزی استانداری یزد خوب و قابل رضایت بوده است.


زارع زاده نماینده شهرهای بافق، خاتم، مهریز، ابرکوه و بهاباد همچنین گفت:با اقای جوکار نماینده یزد نیز در حال رایزنی هستم تا گزینه مناسبی برای معاونت برنامه ریزی استاندار یزد انتخاب و منصوب شود.


وی گفت:فردی که در این سمت گمارده می شود باید همچون آقای بابایی متخصص،متعد و کاری باشد.


آخرین اخبار آخرین اخبار