محتوا محتوا

طی مراسمی؛


مراسم تکریم و معارفه معاون جدید بهره وری اقتصادی اوقاف استان با حضور مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان یزد برگزار شد.

به گزارش یزدامروز، حجت الاسلام حسین زارع زاده در مراسم تکریم و معارفه معاون بهره وری اقتصادی اوقاف استان گفت: با توجه به اینکه 69 درصد رقبات وقفی استان با کاربری کشاورزی است ناچاریم به سمت جلب سرمایه گذاری بخش خصوصی برویم .

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان احیای موقوفات رها شده را بهترین راهکار برای جلب اعتماد عمومی دانست و افزود:  در مسیر احیا و آبادانی موقوفات با رعایت اخلاق و ادب در ارتباطات عمومی  باید با قاطعیت از حق وقف دفاع کرد.

وی تخصص ، اخلاق خوب و قاطعیت را از ویژگی های بارز تربتی معاون سابق بهره وری اقتصادی اوقاف استان عنوان کرد و اظهار داشت: وی مدت چهار سال این معاونت حضور داشت و از این پس نیز در بنیاد توسعه و عمران موقوفات استان از تجارب ارزنده اش استفاده خواهد شد.

زارع زاده همچنین تخصص و تجربه را نیز از خصوصیات محمد جواد ابوالحسینی معاون جدید برشمرد و افزود: اگر با برنامه ریزی و تلاش جهادی موقوفات در استان به جایگاه واقعی خود برسد بخشی از مشکلات استان از طریق وقف حل خواهد شد.

در پایان این مراسم از زحمات و تلاش های حمید رضا تربتی تجلیل و محمد جواد ابوالحسینی به عنوان معاون جدید بهره وری اقتصادی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد معرفی شد.

انتهای پیام/ح

 


آخرین اخبار آخرین اخبار