پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

فرماندار تفت:

معرفي درست و دقيق شخصيت بلند امام خمینی از نیازهای امروز کشور/مطالبه رهبری بايد با جديت پيگيري شود


فرماندار تفت، با اشاره به مطالبه رهبر معظم انقلاب اسلامي(مدظله العالي) از آحاد مردم به ويژه نخبگان بخشهاي مختلف در معرفي و تبيين مباني انديشه هاي امام راحل عظيم الشان(ره) افزود: اين مطالبه بايد با جديت پيگيري شود.

به گزارش یزد امــــــروز به نقل از صبح تفت، فرماندار تفت با گراميداشت سالروز ارتحال بنيانگذار كبير انقلاب اسلامي گفت: شخصيت امام(ره) در همه عرصه هاي زندگي، شخصيتي استوار و اصيل است و اين شخصيت تاثيرگذار تاريخ، ترويج دهنده اصول حقيقي اسلام ناب در دوران سياه طاغوت و استبداد بود.

 

فرماندار تفت با اشاره به بيانات روشنگرانه اخير رهبر معظم انقلاب اسلامي(مدظله العالي) در سالگرد ارتحال حضرت امام خميني(ره) اظهار داشت: ايشان در بيانات شيوا و انديشمندانه خود، به برخي از مباني فكري حضرت امام خميني(ره) اشاره فرمودند كه بايد چراغ راهي براي همگان باشد.

 

زارع با اشاره به ضرورت ورود نخبگان و فعالان بخش هاي مختلف براي تبيين كامل انديشه هاي متعالي حضرت امام خميني(ره) در عرصه هاي مختلف گفت: از ضروريات شرايط امروز جامعه معرفي درست و دقيق شخصيت بلند امام راحل در همه بخشها و عرصه هاست كه مي تواند راهگشاي بسياري از مسائل و مشكلات امروز جامعه نيز باشد.

 

وي با اشاره به مطالبه رهبر معظم انقلاب اسلامي(مدظله العالي) از آحاد مردم به ويژه نخبگان بخشهاي مختلف در معرفي و تبيين مباني انديشه هاي امام راحل عظيم الشان(ره) افزود: اين مطالبه بايد با جديت پيگيري شود و شخصيت حقيقي و متعالي معمار كبير انقلاب اسلامي(مدظله العالي) با جامعيت و بر اساس منابع موجود در رابطه با شخصيت ايشان به روشني تببين شود چرا كه اين اقدام خداپسندانه و ارزشمند مي تواند براي نسل جوان و نوجوان كشور كه دوران حضرت امام خميني(ره) را درك نكرده اند بسيار سودمند بوده و الگوي كاملي را به آنان معرفي نمايد.

 

فرماندار تفت با اشاره به رهبري داعيانه، شجاعانه و حكيمانه رهبر معظم انقلاب اسلامي(مدظله العالي) پس از رحلت امام(ره) گفت: رهبري فهيمانه و هوشمندانه مقام معظم رهبري(مدظله العالي) ادامه مسير روشن امام راحل(ره) در جهت تحقق جامعه متمدانه اسلامي است كه دستاوردهاي بسيار عظيم و ارزشمندي را در فتح قله هاي عزت و افتخار براي ملت رشيد ايران اسلامي به دنبال داشته است.


آخرین اخبار آخرین اخبار