پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

امام جمعه یزد:

معیار مردم تبعیت از ولایت فقیه است/دشمن به دنبال دو قطبی کردن جامعه


امام جمعه یزد تأکید کرد: دشمن بیدار و فتنه گر است و اکنون نیز در آستانه انتخابات در شبکه های اجتماعی و غیره فتنه و بیدادگری می‌کند و ذهن ها را خراب می کند تا جامعه را دوقطبی کند.

به گزارش یزدامروز به نقل از  یزد آوا، آیت الله محمد رضا ناصری در خطبه های نماز جمعه این هفته با تأکید بر لزوم تحقق اقتصاد مقاومتی در کشور گفت: باید در برابر دشمن خود را مجهز کنیم و در استقلال و رشد اقتصادی و نظامی کشور بکوشیم و سستی و تنبلی نکنیم.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی ادامه داد: استفاده از ساخته دیگر کشورها افتخار نیست بلکه باید خود با جدیت و کوشش در صنعت، اقتصاد و غیره جنس و کالا را بسازیم و به دیگران هم عرضه کنیم؛ دانشگاهیان، مسئولان و کارشناسان باید به خود بیایند و اقتصاد مقاومتی را شروع کنند تا مملکت از رکود بیرون بیاید و باید بدانیم بیگانگان به فکر ما نیستند و تا خودمان به فکر نباشیم کاری انجام نمی ‌شود.

امام جمعه یزد با اشاره به سالروز حماسه 9 دی گفت: 9 دی یک حماسه مردمی بود و همانگونه که فتنه گران داخلی و خارجی با فتنه 88 با اقدامات خود دشمنان خدا را شاد و مسلمانان را نگران کردند ملت ایران با حضور حماسی خود در 9 دی دل امام زمان(عج) و فرزندان زهرا(س) را شاد کردند و دشمنان را به عزا نشاندند.

وی افزود: مردم در 9 دی نشان داد که این جامعه ملتی ولایی، مبارز، آگاه و بیدار دارد که در برابر هر اقدام نا به جایی می ایستد و   دشمن های انقلاب و ایران اسلامی هرگز حق ندارند که به فکر ضربه به اسلام و انقلاب باشند چرا که مردم به دهانشان می زنند و در این روز دشمنان که ساک‌های خود را بسته بودند تا به ایران بازگردند فهمیدند باید بلیط های خود را کنسل کنند و کنار ارباب های خود بمانند.

نماینده ولی فقیه در استان یزد با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری گفت: نباید دشمنی دشمن را تمام شده تلقی و او را خواب بینگاریم، ایران اسلامی سنگر بزرگ امام زمان(عج) است باید همیشه بیدار و در کمین دشمن باشیم و بدانیم که اگر غفلت کنیم دشمن علیه ما توطئه خواهد کرد.

آیت الله ناصری تأکید کرد: دشمن بیدار و فتنه گر است و اکنون نیز در آستانه انتخابات در شبکه های اجتماعی و غیره فتنه و بیدادگری می‌کند و ذهن ها را خراب می کند تا جامعه را دوقطبی کند.

وی با تأکید بر حضور پرشور مردم در انتخابات و با بیان اینکه باید وحدت و یکپارچگی خود را حفظ کنیم،ادامه داد: معیار ملت ایران حزب و گروه و نام و غیره نیست معیار مردم تبعیت از ولایت فقیه است همه سلایق باید زیر چتر ولایت فقیه جمع شوند و  ثابت قدم بمانند باید این سنگر را حفظ کنیم و مانع از نفوذ دشمن و ایجاد اختلاف شویم.

امام جمعه یزد در بخش دیگری از سخنان خود  سالروز سفر مقام معظم رهبری به یزد را گرامی داشت و آن را مایه برکات و تصمیم های خوبی برای استان دانست که به ثمر رسیده است.

انتهای پیام/


آخرین اخبار آخرین اخبار