محتوا محتوا

نائب رئیس شورای شهر یزد:


نائب رئیس شورای شهر یزدگفت: هرچند مبالغی اعلام‌شده صحت ندارد اما این موضوع به اعتماد مردم نسبت به شهرداری و اعتبار کارکنان خدشه وارد کرده و از همین رو از شهردار محترم خواستم در یک فرصت یک‌ماهه نسبت به تعیین تکلیف این مغایرت‌ها و اعلام آن به افکار عمومی اقدام کند.

مرتضی شایق در مصاحبه با خبرنگار یزدامروز؛ ضمن تبریک روز خبرنگار پیرامون فرصت یک‌ماهه به شهرداریزد برای تعیین تکلیف مغایرت‌های حسابرسی شهرداری گفت: این موضوع که متأسفانه در شبکه‌های معاند و خارجی نیز روی آن مانور داده‌شده درشان کارکنان خدوم شهرداری که سال‌ها با خوش‌نامی خدمت کردند نیست.

نائب رئیس شورای شهر یزد افزود: هرچند مبالغی اعلام‌شده صحت ندارد اما این موضوع به اعتماد مردم نسبت به شهرداری و اعتبار کارکنان خدشه وارد کرده و از همین رو از شهردار محترم خواستم در یک فرصت یک‌ماهه نسبت به تعیین تکلیف این مغایرت‌ها و اعلام آن به افکار عمومی اقدام کند.

وی عدم ثبت چک‌های وصول‌شده و عدم وصول چک‌های واگذارشده به شهرداری و مسائلی از این قبل را از مهم‌ترین علل این مغایرت‌ها دانست و ابراز داشت: هرچند دوستان فرصت 6 ماهه را برای تعیین تکلیف مغایرت‌ها درخواست کردند اما امیدوارم با تلاش شهردار محترم و کارکنان خدوم شهرداری این موضوع تا یک‌ماهه آینده تعیین تکلیف شود.
 

انتهای پیام/ح


آخرین اخبار آخرین اخبار