پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

استاندار یزد، در جمع مردم انقلابی یزد:

ملت ایران سر سازش با دشمن ندارد/انقلاب از قلب مردم جوشیده است


استاندار یزد درجشن 22 بهمن در کنار مرقد شهدای گمنام در امیر چخماق گفت: دشمنان علی رغم حمله مستقیم در طبس و تحمیل 8 سال جنگ راه به جایی نبردند و با روی آوردن به تحریم ها زبونی و خواری خود را نشان دادند. دشمن اگر قدرت و مقبولیت داشت نیازمند تحریم ملت ایران نبود.

به گزارش یزد امـــروز به نقل از عصر فرهنگ، مهندس میرمحمدی استاندار یزد، درجشن 22 بهمن در کنار مرقد شهدای گمنام در امیر چخماق با تشکر صمیمانه از حضور مردم ایران در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن اعلام کرد: انقلاب متعلق به مردم است و متعلق به یک گروه و دسته خاص نیست و همه مردم در انقلاب شریک و سهیم اند.

 

وی افزود: انقلاب از ناحیه یک دسته و گروه به وجود نیامده از قلب مردم جوشیده و امام خمینی(ره) با مدیریت های مدبرانه و حکیمانه خود مردم را زیر یک چتر جمع کرد و با رژیم شاه به مبارزه برخواست.

 

میرمحمدی، خاطر نشان ساخت: امروز بعد از 36 سال طراوت انقلابی نه تنها کم نشده بلکه روز به روز بر طراوت آن افزوده می شود. امروز دیگر انقلاب محدود به جغرافیای ایران نیست. نه تنها ایران بلکه بسیاری از ملت ها و کشورها  را به خود علاقه مند کرده است.ما شاهدیم که چگونه استقبال از انقلاب در دنیا رو به گسترش است.

 

مهندس میرمحمدی، با اشاره به شعار«استقلال،آزادی،جمهوری اسلامی» گفت: استقلال به معنای این است که ما روی پای خود می ایستیم و زیر بار ظلم نمی رویم و با استکبار سر سازش نداریم. آزادی به معنای این است که ما ملتی سرافرازیم که کسی نمی تواند محدودیتی بر ما تحمیل کند. شعار جمهوری اسلامی هم نشان از حضور توامان اسلام و مردم در صحنه دارد.

 

وی ادامه داد: دشمنان علی رغم حمله مستقیم در طبس و تحمیل 8 سال جنگ راه به جایی نبردند و با روی آوردن به تحریم ها زبونی و خواری خود را نشان دادند. دشمن اگر قدرت و مقبولیت داشت نیازمند تحریم ملت ایران نبود.

 

استاندار یزد، در پایان تاکید کرد: مردم علی رغم تحریم ها نشان دادند که انقلابی اند و سر سازش با دشمن ندارند.

 

میرمحمدی ، بر خلاف دیگر سخنرانان مراسم جشن سالگرد پیروزی انقلاب در یزد ، اشاره ای به شهدای گمنام آرمیده در تکیه امیرچخماق یزد نکرد .

آخرین اخبار آخرین اخبار