محتوا محتوا

نماینده ولی فقیه در استان:


نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به حماسه بزرگ ملت ایران در راهپیمایی عظیم حسینی، گفت: این وعده حقیقی خداوند است که اگر دین او را یاری کردیم او نیز ما را یاری خواهد کرد؛ ملت ایران با روحیه عاشورایی و الهی خود، شعار «هیهات من الذله» را متجلی کرده است.

به گزارش یزدامروز، آیت الله محمدرضا ناصری یزدی با اشاره به حضور همیشگی ملت ایران در صحنه های دفاع از کشور و انقلاب، اظهار داشت: اکنون که رجزخوانی های دشمن بیش از هر زمان دیگری به گوش می رسد نشان از آن دارد که آمریکایی ها ملت ایران را نشناخته اند.

وی افزود: تجربه نشان داده است که هر مقدار ملت ایران بیشتر در صحنه باشند دشمن زودتر و بیشتر عقب نشینی خواهد کرد؛ چرا که دشمنان نظام اسلامی ترسو بوده و از قدرت اسلام می ترسند.

نماینده ولی فقیه در استان یزد تاکید کرد: اگر در مقابل این دشمن کوتاه آمده ایم گستاخانه تر جلو خواهد آمد اما اگر در مقابل زورگویی های آن مقاومت کردیم قطعا پیروزی نصیب کسانی است که یاری دهنده دین خدا هستند.

وی با اشاره به حماسه بزرگ ملت ایران در راهپیمایی عظیم حسینی، گفت: این وعده حقیقی خداوند است که اگر دین او را یاری کردیم او نیز ما را یاری خواهد کرد؛ ملت ایران، انقلاب و نظام خود را دوست دارد و با روحیه عاشورایی و الهی خود، شعار «هیهات من الذله» را متجلی کرده است.

آیت الله ناصری اذعان داشت:  مردم بوِیژه دانش آموزان و جوانان با حضور خود در راهپیمایی یوم الله 13 آبان بار دیگر  در این برهه تاریخی به دنیا نشان خواهند داد که هیچ چیز بیشتر از عزت و استقلال برای ایران اسلامی ارزش ندارد.

انتهای پیام/


آخرین اخبار آخرین اخبار