پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

دلیل استعفای «بابایی» از زبان خودش:

میدان را برای خدمت دیگران خالی کردم/ بهتر است به این موضوع ورود نکنیم!


بابایی در خصوص تحریف پیام تسلیت خویش به رئیس جمهور اصلاحات توسط برخی افراد در استانداری یزد و ارتباط احتمالی این قضیه با استعفایش تنها به ذکر جمله «بهتراست به این موضوع ورود نکنیم» بسنده کرد.

استعفای معاون برنامه ریزی استانداری یزد به قدری غیر منتظره بود که با واکنش زارع زاده همراه شد و وی اظهار داشت :خبراستعفای«بابایی»مثل آب جوشی بود که برسرم ریخته شد!

 

معاون برنامه ریزی استانداری یزد در مصاحبه با یزد امــــروز در خصوص علت استعفای خود گفت: بنده احساس کردم که باقی ماندن دراین پست برای برخی افراد سوءتفاهم ایجاد کرده وحمل بر خودستایی شده، به همین دلیل از چندین ماه پیش به استاندار پیشنهاد استعفای خود را اعلام کردم و وی بالاخره با آن موافقت کرد.


وی افزود: میدان را برای حضور مدیران دیگر خالی کردم تا دوستان دیگری در این پست به مردم شریف استان خدمت کنند.


بابایی در خصوص تحریف پیام تسلیت خویش به رئیس جمهور اصلاحات توسط برخی افراد در استانداری یزد وارتباط احتمالی این قضیه با استعفایش تنها به ذکر جمله «بهتراست به این موضوع ورود نکنیم» بسنده کرد!

 

وی همچنین در خصوص برنامه آینده کاری خود گفت: فعلاً برای دفاع ازپایان نامه دکتری فرصت سه ماهه در خواست کردم و پس از آن با صلاحدید مسئولین استان خدمت خواهم کرد.

 

گفته می شود بی برنامگی ها و بی تدبیری ها و رکود حاکم بر کارخانجات و ... از دلایل استعفای نابهنگام بابایی در آغازین روزهای سال 94 بوده است برخی دیگر از دلایل استعفای شوک برانگیز وی را فشار ها و دخالت ها به ویژه آخرین دخالت ها در دست کاری پیام وی برای فرزند ارشد مرحوم آیت الله خاتمی (ره) جا زدن نام فرزند فتنه گر وی تحت عنوان « فرزند فاضل و باتقوای امام (ره) » بدون هماهنگی وی و اعتراض هایی که در پی این موضوع به وی شده بود از طرف برخی در استانداری یزد عنوان می کنند .

آخرین اخبار آخرین اخبار