پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

رییس سازمان حج و زیارت اعلام کرد

نام زائر ایرانی کشته شده فاش شد/ هند، پاکستان و اندونزی دارای یشترین آمار کشته شدگان+ تصاویر


رییس سازمان حج و زیارت با اشاره به آخرین وضعیت مصدومین حادثه سقوط جرثقیل در مسجدالحرام اظهار کرد: بر اساس آخرین آماری که از همه بیمارستان های مکه گرفته شده، متاسفانه یک تن از زائران ایرانی بر اثر این حادثه کشته و تعداد مصدومین ایرانی نیز به 20نفر افزایش یافته است.

به گزارش یزد امـــــــروز؛سعید اوحدی رییس سازمان حج و زیارت در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به آخرین وضعیت مصدومین حادثه سقوط جرثقیل در مسجدالحرام اظهار کرد: بر اساس آخرین آماری که از همه بیمارستان های مکه گرفته شده است متاسفانه یک تن از زائران ایرانی به نام "سیف الله اسدی" بر اثر این حادثه کشته شده و تعداد مصدومین ایرانی نیز به 20نفر افزایش یافته است.

وی در ادامه افزود: یازده نفر از مصدومین در بیمارستان های ایرانی بستری شده اند که تعدادی از آنان بعد از درمان سرپایی مرخص خواهند شد.

اوحدی تاکید کرد: 8تن از مصدومین که به درمان بیشتری نیاز دارند در بیمارستان نور سعودی ها بستری هستند.

رییس سازمان حج و زیارت با بیان اینکه تعداد کشته شدگان این حادثه به 80 تن رسیده است گفت: بیشتر این زائران مربوط به کشورهای هند، پاکستان و اندونزی هستند.

وی در پایان تصریح کرد: در حال حاضرفضای مسجدالحرام پاکسازی شده است و درهای آن به روی زائران گشوده است و زائران ایرانی که وارد مکه می شوند میتوانند اعمال خود را انجام دهند.

 


آخرین اخبار آخرین اخبار