پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا


نام گذاری مساجد و خیابان‌های ‎موصل توسط داعش


عصمت رجب، یکی از رهبران حزب کردستان عراق اعلام کرد که داعش مساجد و خیابان‌های اصلی شهر موصل را با نام‌های جدیدی نامگذاری کرده و پلاکاردهایی را که شامل اسامی نیروهای کشته شده داعش در جنگ‌هاست بر روی دیوارهای این مساجد نصب کرده است.

به گزارش یزد امــــــروز؛عصمت رجب، یکی از رهبران حزب کردستان عراق اعلام کرد که داعش مساجد و خیابان‌های اصلی شهر موصل را با نام‌های جدیدی نامگذاری کرده و پلاکاردهایی را که شامل اسامی نیروهای کشته شده داعش در جنگ‌هاست بر روی دیوارهای این مساجد نصب کرده است. 

 گروه تروریستی داعش در اقدام جدیدی برای تقویت کنترل خود بر شهر موصل عراق نام نیروهای خود را که در جنگ کشته شده‌اند بر خیابان‌ها و مساجد اصلی این شهر می‌گذارد.

به گزارش پایگاه خبری الفجر، عصمت رجب، یکی از رهبران حزب کردستان عراق اعلام کرد که داعش مساجد و خیابان‌های اصلی شهر موصل را با نام‌های جدیدی نامگذاری کرده و پلاکاردهایی را که شامل اسامی نیروهای کشته شده داعش در جنگ‌هاست بر روی دیوارهای این مساجد نصب کرده است.

وی افزود: داعش به واعظانی که ریش خود را زده باشند اجازه بالا رفتن از منبر را نمی‌دهد؛ چراکه معتقد است این مساله مخالف شریعت اسلام است.


منبع: ایسنا

 


آخرین اخبار آخرین اخبار