پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

سفید:


رئیس شورای شهر یزد گفت: با توجه به اصرار وزارت کشور بر استعفای نظری اردبیلی ناچار به قبول استعفا هستیم.

 به گزارش یزدامروز؛ غلامعلی سفید در مصاحبه با یزد آوا؛ درزمینهٔ آخرین تصمیمات این شورا در خصوص انتخاب شهرداریزد گفت: ازآنجاکه آقای نظری اردبیلی برحسب حکم وزارت کشور هنوز شهرداریزد است باید از سمت خود استعفا دهد تا بتوانیم فرد دیگری را برای این پست انتخاب کنیم.

رئیس شورای شهر یزد افزود: ازآنجاکه وزارت کشور چندین مرتبه وی را دعوت کرده و خواستار استعفایش شده است اگر استعفای نظری اردبیلی تا شنبه به دست شورا برسد بررسی کرده و در صورت موافقت اعضا آن را قبول خواهیم کرد.

وی در پاسخ به این سؤال که قرار نبود شورا با استعفای شهردار منتخب موافقت کند پس چگونه تغییر نظر داده است گفت: با توجه به اصرار وزارت کشور بر استعفای نظری اردبیلی و پذیرش موضوع از سوی وی ناچار به قبول استعفا هستیم.

وی درباره برنامه آتی شورا برای انتخاب شهرداریزد هم گفت: پس از بررسی‌ها به دو کاندیدای نهائی یعنی آقایان عزیزی و زارع پور رسیدیم که امروز با حضور در شورا برنامه‌های خود را ارائه کردند و اعضا در جریان این برنامه‌ها قرارگرفته و شناخت نسبتاً کاملی نسبت به این افراد به وجود آمده که پس از دریافت استعفای نظری اردبیلی انتخاب شهردار جدید از بین این دو نفردر دستور کار شورا قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/ح


آخرین اخبار آخرین اخبار