پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

عضو زرتشتی شورای شهر یزد:

نبود فضای تفریحی، جوانان یزدی را به سمت قلیان کشانده است


عضو زرتشتی شورای شهر یزد با اشاره به کمبود فضای تفریحی در یزد گفت: نبود فضای تفریحی جوانان یزدی را به سمت تفریحاتی نظیر استفاده از قلیان در پارک ها کشانده است.

به گزارش یزد امــــــــــروز؛ سپنتا نیکنام پیش از ظهر چهارشنبه در نشست خبری اعضای شورای شهر یزد با خبرنگاران اظهار داشت: فضای تفریحی یزد منحصر به چند پارک شده که در این پارک ها نیز فضای مطلوب و شاد برای تفریح وجود ندارد و اغلب جوانانی که به پارک ها می روند، خود را با قلیان سرگرم می کنند.

وی افزود: جوانان یزدی نیاز به تفریح، شادی و سرگرمی دارند اما این فضا برای آنها فراهم نیست و حتی خانواده ها نیز برای تفریح جایی جز چند پارک یا در نهایت فست فود و رستوران ندارند.

نیکنام در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مشکل مطرح شده از سوی رسانه ها در زمینه وضعیت تاکسی ها در سطح شهر یزد اظهار داشت: تا زمانی که مردم از وسایل نقلیه شخصی استفاده می کنند، تردد در برخی از خطوط برای تاکسی ها مقرون به صرفه نیست.

وی تاکید کرد: برای حل این مشکل هم تاکسیرانی و هم مردم باید با همکاری یکدیگر مشکل را رفع کنند در حالی که اکنون هم مردم از تاکسیرانی گلایه دارند و هم تاکسیرانی به خاطر نبود مسافر در بسیاری از خطوط نمی تواند خدمات ارائه کند.

نیکنام در مورد مشکلات میدان ابوذر و زیرگذار آن بیان کرد: درست است که این پل با تصویب شورا احداث شد اما تصمیمات آن توسط ارگانهای دیگر گرفته می شود و متاسفانه شورا در این زمینه دخیل نشده است.

وی در مورد آسفالت خیابانها و کوچه های سطح شهر نیز عنوان کرد: امسال اقدامات گسترده ای در این زمینه انجام شد اما سال آینده نیز در مورد آسفالت کارها ادامه خواهد یافت و پیگیری های مردم در این زمینه در اولویت قرار می گیرد.

در این نشست ابتدا تنها چهار نفر از ۱۳ نفر عضو شورای شهر حضور داشتند و سه عضو دیگر نیز تقریبا در پایان جلسه به جمع پیوستند.

منبع: مهر

آخرین اخبار آخرین اخبار