پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

کارشناس سواد اموزی اداره آموزش و پرورش زارچ؛

نرخ با سوادی در شهر زارچ به 100درصد رسید/تقدیرازآموزشیاران نهضت سواد اموزی زارچ


به مناسبت هفته سواد اموزی از اموزشیاران نهضت سواد اموزی زارچ تجلیل شد.

به گزارش خبرنگار یزد امروز از زارچ ؛ به مناسبت هفته سواد اموزی با حضور بخشدار و  رئیس اداره اموزش و پرورش زارچ  از اموزشیاران نهضت سواد اموزی این بخش تجلیل به عمل امد.

بخشدار زارچ دراین مراسم ضمن تبریک هفته وحدت و همچنین سالروز تشکیل نهضت سواد اموزی در هفتم دی ماه به فرمان امام خمینی (ره) بر ضرورت ریشه کنی بی سواد درسطح جامعه تاکید کرد و گفت : ما با احساس مسئولیت و انجام تکلیف شرعی، باید در امر سوادآموزی تلاش کنیم تا جامعه ای عاری از بیسوادی داشته باشیم .

«امیر صادقی مقدم»درادامه با توجه  حدیث نبوی « اطلب العلم ولو بالصین » به اهمیت علم آموزی در اسلام تاکید کرد.

وی با توجه به تلاش و کوشش های انجام شده در این زمینه در سطح منطقه اظهار امیدواری کرد : انشاا... به زودی شاهد برگزاری جشن ریشه کن کردن  بیسوادی در  شهر زارچ باشیم.

رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ نیزدر این مراسم  ضمن تبریک هفته سواد اموزی گفت : باسوادی در جامعه از شاخص های توسعه فرهنگ و تداوم جامعه بوده و باید موضوع ریشه کنی بیسوادی در اولویت کارها باشد.

«محمد کمالی»  ضمن تقدیر از آموزشیاران نهضت سواد آموزی اظهار داشت: بی شک تلاش بی منت و تاثیر گذار شما مستحقق ثواب دنیوی و اخروی خواهد بود و بعنوان الگوی فرهنگی، تاثیرات عمیق در فراگیران خواهد گذاشت.

در ابتدای این مراسم کارشناس سواد اموزی اداره آموزش و پرورش زارچ  ضمن ارائه گزارشی از عملکرد نهضت سواد اموزی زارچ بیان کرد : امسال توانسته ایم با ثبت نام 80 نفری سواد اموزان درصد باسوادی را در بازه سنی 10 تا 49 سال به صد در صد برسانیم .

«زارع» به  برنامه های هفته سواد اموزی زارچ نیز اشاره کرد و گفت : برگزاری مسابقه کتابت قران کریم ویژه سواد اموزان دوره انتقال ، مسابقه خاطره نویسی ویژه اموزش یاران نهضت سواد اموزی ، تجدید میثاق با آرمان های امام  و شهدا ء و همچنین حضور گسترده سواد اموزان و اموزشیاران نهضت سواد اموزی در نماز جمعه از جمله برنامه های نهضت سواد اموزی زارچ می باشد .

در پایان از آموزشیاران نهضت سواد آموزی زارچ با اهدای هدایایی تجلیل شد.


آخرین اخبار آخرین اخبار