پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

گزارش میدانی؛

نظرات مردم بعد از تماشای فیلم/استقبال یزدی ها از فیلم محمدرسول الله(ص)+عکس


مردم یزد،نظرات خود را در مورد فیلم محمد رسول الله(ص) بیان کردند.

 به گزارش یزد امـــــروز،محمد رسول الله(ع)؛فیلمی که قبل از اکران، سرو صدای زیادی به پا کرده بود، این روزها شاهد فوج عظیمی از تماشاگر از قشرهای گوناگون و استقبال مردم از دیگر شهرستان ها است.
سینمای شهر یزد هم از این قاعده مستثنی نبود و شاهد استقبال بی نظیری از سوی مردم بود.


امیرحسین استاد غلامی جوان 19 ساله و تحصیل کرده یزدی که با شرایط نامساعدی که داشت بازهم دست از تماشای این فیلم نکشید و علت انگیزه داشتن برای دیدن فیلم مجید مجیدی را استقبال و تعاریف مثبت مردمی دانست و گفت:یکی از عواملی که باعث ترغیب بنده به دیدن فیلم محمد رسول الله(ص) شد، هزینه حدود 300میلیاردی برای ساخت این پروژه بود.

امید عظیمی از جوانانی است که با دیدن این فیلم،بیشتر پی به شخصیت واقعی نبی اکرم(ص) برده است و به صحبت در مورد فیلم پرداخت و افزود:کیفیت بالای نور و تصویر و صدابرداری فیلم واقعا تحسین برانگیز و جلوه سمعی و بصری فیلم را چندین برابر کرده بود و به نظر من این فیلم می تواند در جایگاه یکی از بهترین فیلم های سینمایی در دنیا قرار بگیرد.


اما از سویی دیگر ،جلیل حسینی، دیگر جوان یزدی  پس از تماشای فیلم از ،نظر متفاوتی دارد بطوری که وی معتقد است این فیلم می توانست بهتر از این ساخته شود،و آن چنان که مردم در کوچه و بازار از این فیلم تعریف می کنند قابل تحسین نیست.


محمدحسین علیزاده که از میبد برای دیدن فیلم مجیدی مشتاقانه به شهر یزد آمده بود بعد از دیدن این فیلم گفت:فیلم محمد رسول الله(ص) تنها یک فیلم نبود،بلکه واقعیت های دنیای اسلام و اختلاف افکنی یهودیان در هر زمان را به ما نشان داد و امیدواریم مردم با تماشای محمدرسول الله(ص)،پی به واقعیت های نهفته در دل این فیلم ببرند.


وی علت اشتیاق خود را برای تماشای فیلم را این گونه مطرح کرد:تعاریف متعددی از اطرافیان می شد و مهمتر از آن تبلیغات این فیلم به نحوی بود که من و دوستانم را برای تماشای این فیلم،از شهرستان میبد به شهر یزد کشاند.

هادی زارع از شهروندانی است که اعتقاد دارد،علت استقبال از فیلم،نام بزرگ محمد (ص) است و در همین رابطه بیان داشت:تبلیغات گسترده و تاریخی بودن فیلم مجید مجیدی ما را بر آن داشت تا هرچه مشتاق تر و سریع تر به تماشای این فیلم بپردازیم و بنده بسیار خوشحال از تماشای این فیلم هستم چون صفحه ای از تاریخ را توانستم با تماشای محمدرسول الله(ص) ورق بزنم.

 

 


آخرین اخبار آخرین اخبار