پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

سخنگو کمیسیون شوراهای مجلس:

نعره های شیطانی غرب از حلقوم «علی مطهری» سر داده شد/ مطهری،آلت ابزار و عروسک خیمه شب بازی برای فتنه گران


نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه کشور عکس العمل نمایندگان توده مردم با شعار «مرگ بر فتنه گر» در هنجارشکنی مطهری را به جا عنوان کرد و گفت:متاسفانه علی مطهری با عدم درک صحیح از موقعیت خویش، آلت ابزارو عروسک خیمه شب بازی برای فتنه گران شده است.

به گزارش یزد امـــــــــــــــــــــروز؛ نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه کشور در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، در خصوص نطق جنجالی اخیرعلی مطهری در صحن علنی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: متاسفانه علی مطهری  با عدم درک صحیح از موقعیت خویش، آلت ابزارو عروسک خیمه شب بازی برای فتنه گران شده است.

 

دخیل عباس زارع زاده با عنوان اینکه منافقین و مناعدین نظام با ایجاد جریان سازی درصددند نان شان را در تنور داغ این جریان بپزند بیان کرد:  نظام جمهوری اسلامی با درکی متقابل  نسبت به موضع دشمنان هوشیار است اما متاسفانه  برخی نیز سادلوحانه ابزار دست و قربانی جریان سازی فتنه شدند.

 

وی با بیان اینکه متاسفانه مطهری دستاویز طیف ضد انقلاب و منافقین داخلی قرارگرفته است افزود: منافقین با سوژه سازی و جوسازی علیه نظام نه تنها از موقعیت مطهری در تامین منافع جریان فتنه گام برمی دارند بلکه جو جامعه را به تفرقه و  تشنج می کشانند.

 

زارع زاده با اشاره به اینکه اینگونه افراد در براندازی و جریان سازی علیه ارزش های نظام  حرکت می کنند گفت: با وجود اینکه نظام سعی بر حفظ سران فتنه در لاک مصونیت ، فضای  بازگشت و  توبه را ایجاد کرده است  اما برخی از افراد ساده لوح با نطق اینگونه مطالب درکی از این واقعیت ندارند.

 

وی با عنوان این مطلب که  اینگونه افراد با نطقی نسنجیده همواره رفعت و بخشش  مقام معظم رهبری و مردم را نادیده می گیرند ادامه داد: اگر سران فتنه از این  لطف و رفعت اسلامی  بگذرند، قطعاً در محاکمه، مفسد فی الارض شناخته و محکوم به اعدام می شوند.

 

زارع زاده عکس العمل نمایندگان مجلس شورای اسلامی با شعار «مرگ بر فتنه گر» در هنجارشکنی این نماینده را به جا عنوان کرد و گفت: حصرغیر قانونی نیست بلکه لطفی سرشار از گذشت است که موقعیت توبه ،خودنگری و بازگشت فریب خوردگان فتنه را کرده است در غیر این صورت قانون صراحتاً  براعدام تاکید می کند.

 

وی صحبت های علی مطهری پیرامون یوم الشیطان خطاب کردن حماسه نهم دی ماه را زاییده شخصیت خود محوری و شهرت پنداری وی دانست و تاکید کرد: یوم الشیطان روزی بود که جریان نجس و نحس وابسته به غرب در این مملکت ریشه ارزش های نظام را هدف قرار داد و خون شهدا را پایمال کرد.

 

نماینده مردم بافق و مهریز با بیان اینکه عناد ورزیدن و خلاف فکر کردن نگرش معکوسی را در جامعه به بار می آورد خاطر نشان کرد: اینگونه افراد  نه تنها درکی از ریختن فاحشه در خیابان ها با هدف شعار علیه ارزش های خونین شهدا و نظام ندارند  بلکه  متاسفانه تریبون نعره های شیطانی از حلقوم شیاطین وابسته به غرب کثیف  شدند.

 

وی با تاکید براینکه  اینکه برخور نمایندگان  توده مردم صرفاً لفظی و توامان با شعار هایی علیه فتنه گر صورت گرفت تصریح کرد:  علی مطهری خود با برخورد فیزکی و با لحن هایی تهاجمی حرف هایی که بوی براندازی نفاق خود خداهی و جامعه را متشنج ومجلس را به هم ریخت می زد  در صحبتشا از منافقین دفاع  کرد.

 

وی در پایان یاد آور شد:  کسانی که  با حماقت برای کسب منصب و ریاست تمام ارزش های نظام را قربانی می کنند جزء الت دست فتنه گرانی هستند  که 35 سال تحریم ناجوانمردانه را بر ایران تحمیل  کردند و در پی  ریشه کنی مردم به دوران بربریت گذشته  و حاکمیت مجدد رژیم پهلوی هستند اما که دلسوختگان وشهید دادگان نظام  هرگز اجازه را به آنان نمی دهند.


آخرین اخبار آخرین اخبار