پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

امام جمعه موقت یزد:

نفوذ فرهنگی و سیاسی دشمن، خطرناک‌تر از حضور فیزیکی آن است/ضرورت توجه به «دغدغه‌های فرهنگی» رهبر معظم انقلاب


امام جمعه موقت یزد با اشاره به دغدغه‌های فرهنگی رهبر معظم انقلاب تصریح کرد: مردم و مسئولان باید توجه بیشتری به این دغدغه مهم و جدی نشان دهند زیرا اکنون مسئله نفوذ فرهنگی و سیاسی دشمن، خطرناک‌تر از حضور فیزیکی آن است.

به گزارش یزدامـــــروز؛ حجت‌الاسلام سیدجواد آیت‌اللهی در خطبه‌های این هفته نمازجمعه یزد، با اشاره به  تلاش صهیونیست ها برای تصرف مسجدالاقصی اظهار داشت: سکوت در برابر این حرکت صهیونیست‌ها جایز نیست.

وی با بیان اینکه حکام مرتجع عرب در برابر حرکات تجاوزکارانه صهیونیست ها سکوت کرده‌اند، افزود: جهان اسلام نباید در برابر این حرکات سکوت کند و باید واکنش‌های جدی نشان دهد.

امام جمعه موقت یزد تصریح کرد: مسلمانان جهان به‌ویژه مردم مبارز فلسطین باید در برابر این اقدامات کفار بایستند و مانع رسیدن آنها به اهدافشان شوند و همه مسلمین باید در این زمینه به اتحاد برسند.

آیت‌اللهی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فرارسیدن هفته دفاع مقدس، افزود: این هفته، یادآور اتفاقات عظیم و رشادت‌های بزرگ دلاور‌مردان و زنان انقلابی در نظام جمهوری اسلامی ایران است، که هیچ وقت از یاد مردم ایران نمی‌رود.

آیت‌اللهی منشأ عزت، سربلندی و پیشرفت‌های مختلف علمی، سیاسی و فرهنگی نظام اسلامی ایران را، از برکت خون شهدا و ایثارگری‌های رزمندگان نظام جمهوری اسلامی ایران دانست و بیان کرد: ولایت‌مداری مهمترین رمز پیروزی انقلاب اسلامی در برابر مستکبران جهان است.

وی بر لزوم ترویج فرهنگ شهادت‌طلبی، ایثار و فداکاری در برنامه‌های هفته دفاع مقدس تاکید کرد و افزود: این روحیات باید در نسل امروز نیز تقویت شود تا هرگاه دشمن متجاوزی خیالی خام در سر پروراند، جوانان ایران اسلامی، در مقابل او قد علم کنند.

امام جمعه موقت یزد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به دغدغه‌های فرهنگی رهبر معظم انقلاب تصریح کرد: مردم و مسئولان باید توجه بیشتری به این دغدغه مهم و جدی نشان دهند زیرا اکنون مسئله نفوذ فرهنگی و سیاسی دشمن، خطرناک‌تر از حضور فیزیکی آن است.

یزدرسا/


آخرین اخبار آخرین اخبار