پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس:

نمایشگاه دائمی توانمندی مددجویان کمیته امداد یزد برپا شود


نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت حمایت از طرح خودکفایی کمیته امداد گفت: نمایشگاه دائمی توانمندی مددجویان کمیته امداد یزد ایجاد شود.

به گزارش یزدامــــروز،محمد صالح جوکار، اظهار داشت: انتقال روحیه خودکفایی و ترویج فرهنگ توسعه تولید ملی در شرایط کنونی باید با جدیت دنبال شود.


نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب که کمیته امداد یکی از میراث‌های گرانمایه و بسیار با ارزش معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران در کشور است، به اهمیت ترویج فرهنگ اقتصاد مقاومتی در استان و کشور اشاره کرد و افزود: خودکفایی و توانمند‌سازی مددجویان کمیته امداد در استان یزد حرکتی ارزشمند در راستای توسعه اقتصاد مقاومتی در استان است.


وی ادامه داد: مسئولان و دست‌اندرکاران استان به ویژه مسئولان اشتغال باید بیش از پیش نسبت به فراهم‌سازی زمینه رشد و توسعه خودکفایی و تولیدات داخلی در استان یزد اقدام کنند.


عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت برگزاری نمایشگاه‌های مختلف از دستاوردهای مددجویان در استان یزد تصریح کرد: نمایش دادن محصولات و توانمندی‌های مختلف مددجویان کمیته امداد سبب ایجاد اعتماد و آشنایی بیشتر اقشار مختلف مردم جامعه با اقدامات این نهاد می‌شود.


جوکار با اشاره به شرایط نابسامان زندگی و روحی برخی از مددجویان کمیته امداد استان یزد خاطرنشان کرد: کمیته امداد وظیفه سنگین و حساسی در ارتباط با تقویت روحیه و کشف استعدادهای جامعه تحت پوشش خود در استان دارد.


وی با بیان اینکه مردم استان یزد باید بیش از پیش با توانمندی‌های مددجویان کمیته امداد آشنا شوند، اظهار داشت: راه‌اندازی نمایشگاه دائمی از دستاوردها و توانمندی‌های مددجویان تحت پوشش کمیته امداد در استان یزد به منظور ایجاد اشتغال پایدار و توسعه صنایع داخلی در جهت ارتقای روحیه و فروش بیشتر محصولات تولید شده ضروری است.

 

منبع:تسنیم


آخرین اخبار آخرین اخبار