پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

هشتم اردیبهشت ماه؛

نمایشگاه عکس «عشق محمد (ص)» در موزه فلسطین افتتاح می‌شود


نمایشگاه گروهی عکس دانشجویی با موضوع پیامبر اعظم (ص) در موزه هنرهای معاصر فلسطین به نمایش درمی‌آیند.

به گزارش یزد امــــروز، نمایشگاه عکس «عشق محمد (ص)» سه‌شنبه 8 اردیبهشت 1394 در موزه هنرهای معاصر فلسطین افتتاح می‌شود.

پژمان دادخواه درباره برگزاری این نمایشگاه می‌‌گوید: نمایشگاه «عشق محمد (ص)» نمایشگاهی مفهومی است که موضوع آن عشق به حضرت محمد(ص) و آمیزه‌های اوست.


دادخواه ادامه می‌دهد: دردانشگاه کلاس «عکاسی مفهومی» داشتم و همان جا بود که موضوع این نمایشگاه را با دانشجویانم مطرح کردم. مطرح شدن این موضوع هم زمان بود با اهانت‌هایی که از سوی نشریه فرانسوی به حضرت محمد(ص) شده بود. دانشجویانم آثار بسیاری را تهیه کردند که از میان آنها 18 اثرِ برگزیده را برای حضور در نمایشگاه برگزیدیم.


این هنرمند عکاس تاکید کرد: ما دوست داشتیم زمان برگزاری نمایشگاه «عشق محمد (ص)» هم زمان با همان رویدادها باشد اما عکاسی مفهومی به اندیشیدن و تفکر نیاز دارد و زمان‌بر است. به همین دلیل نمایشگاه در اردیبهشت امسال برگزار می‌شود.


وی درباره نام این نمایشگاه اظهار می‌کند: عنوانی که برای این نمایشگاه عکس در نظر گرفته‌ایم برگرفته از بیت معروف استاد سخن سعدی است؛ «سعدی اگر عاشقی کنی وجوانی/عشق محمد بس است وآل محمد».


در میان آثاری که در نمایشگاه «عشق محمد (ص)» حضور دارند یک اثر نیز متعلق به پژمان دادخواه است تا او نیز با اثرش در کنار دانشجویانش حضور داشته باشد.


نمایشگاه عکس «عشق محمد (ص)»، روز سه‌شنبه 8 اردیبهشت، ساعت 16 در موزه فلسطین افتتاح می‌شود. علاقه‌مندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند از 9 تا 17 اردیبهشت همه روزه از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 تا 18 و پنجشنبه‌ها از ساعت 10 تا 15 به غیر از روزهای تعطیل به نشانی میدان فلسطین، خیابان طالقانی، خیابان برادران شهید مظفر، تقاطع بزرگمهر شماره 74مراجعه کنند.

 

منبع:تسنیمآخرین اخبار آخرین اخبار